Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kezdtétek el kenni a...

Mikortól kezdtétek el kenni a pocakotokat?

Figyelt kérdés
Mást is kenegetettek vagy csak a pocit?
2020. júl. 18. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:

12 hetesen

Combot,

mellet


Így is tele lettem csíkkal


Javaslom, hogy szedj kollagént

2020. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív teszttől. A combomon már tinikoromban kijöttek striák, szóval indokolatlanul korán elkezdtem kenni. Végül nem jelentek meg újabb striák, szóval jól tettem, hogy kentem
2020. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Talán 3-4x kentem be magam, de nem lettek csíkajim.

Szerintem ez inkább genetika.

Ok, megpróbálhatod kenegetni magad, de akkor se keseredj el, ha idővel mégis megjelennek a striák.

Egyébként meg szerintem önmagunkon kívül senki más nem veszi észre (vagy nem érdekli) a csíkokat egy nő/anya testén.

2020. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértek a hármassal.


Ez genetika!


Rajtam egy darab sem lett, de nem is kentem magam.


A szobatársam szegény, ezreket költött mindenféle kencére, mégis rengeteg striája lett. Pedig kevesebbet hízott, mint én.

2020. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elejétől kezdve kentem magam, de nem költöttem rá sokat, a dm és rossmann saját márkás olajat és testvajat használtam. Nekem nem lett stria, de amugy is vékony vagyok és pici hasam is volt, szóval lehet a kencenek semmi köze, de azért megnyugtatott, hogy valamit kenegetek.
2020. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elsővel a pozitív teszttől kb, a másodikkal kb 3x összesen. Ugyanúgy néz ki a hasam, mint a gyerekek előtt.
2020. júl. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kentem. Striára hajlamos vagyok sajnos, értelmetlen lett volna. Kb 10 éves korom óta tele van a belső combom, a fenekem striával, a csípőmnél is van egy pár. Terhesség alatt szerencsére nem jött ki egy db sem, pedig nagyon féltem, hogy a hasam is oda lesz.
2020. júl. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Az elején próbáltam kenegetni, de már a 14. héten megrepedtem több helyen. Aztán feladtam, most így a végén úgy nézek ki, mint egy görögdinnye és tigris szerelemgyereke, miközben alig híztam és olyan ormótlan nagy hasam sincs. Genetika...
2020. júl. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

kb 15.hettol, de genetika, aki repedos tipus azon semmilyen krem nem segit sajnos.

Szedj kollagent es kend kivulrol, hatha.

2020. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!