Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bölcsiben dolgozó kismamák,...

Bölcsiben dolgozó kismamák, meddig bírtátok a munkát? Mikor éreztétek, hogy jobb lenne táppénzre menni?

Figyelt kérdés
Ősztől tartok megmondom őszintén... fertőzések, vírusok, új csoport, mindig ilyenkor betegszem le.
2020. júl. 20. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Osztol megint jon a korona nagy esellyel,ha beindul es elkezd emelkedni,en kiiratnam magam a helyedben.
2020. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
A mi bölcsinánink 4 hónapos terhesen hagyta abba a munkát, amikor benyalt egy jóféle fosós-hányós vírust.
2020. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
12.hétig maradt eddig max mindenki volt aki már előbb tp-re ment. A rengrteg vírus és a gyerekek emelgetése miatt nem célszerű tovább.
2020. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Óvónő vagyok, mivel 6 évet vártunk a nagylányra, én azonnal táppénzre mentem, nem akartam semmilyen betegséget összeszedni. Most sem csinálnám másképp.
2020. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Óvónő vagyok én is. Én 26 hétig dolgoztam. Januárban jöttem el szabira, majd táppénzre. Influenzától féltem, különben egyébként még dolgoztam volna.
2020. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Végül Neked , hogy alakult a kismamás bölcsis időszakod? Meddig dolgoztál? Mikor mentél tp-re! :)

2021. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!