Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+1 napos vagyok es meg...

6+1 napos vagyok es meg mindig csak megvastagodott 14 mm mehnyalkartya lathato? Van meg remeny?

Figyelt kérdés
5+3 voltam mar vizsgalaton mert fajdogal neha a hasam alja es feltem hogy valami baj van, akkor sem lattak semmit csak megbastagodott mehnyalkartyat 10 mm est. Ma voltam ujra es meg mondig nem latszik mas... azt mondta a doki ha jovoheten sem lat semmit missed abb lesz belole. :( vagy pedig nagyon korai meg a terhesseg es amiatt nem latszi... juni 8 volt az utso menstruaciom, a peteerest minden honapban ereztem ezelott de most kivetelesen nem...sajnos. nagyon aggodom elso baba lenne ,nagyon szeretnenk... mar felek viszameni egy het mulva hogy megmutenek. Inkabb megkerdeznek meg egy orvost.. a nem vart menstruacio utan csak 5 nappal lett halvany ppzitiv a teszt . Vettek vert a multheten 5+2 volt Hcg de keves azt mondta az orvos ma vettek ujra meg nincs eredmeny es megsem mondjak csak hetfon.. szerintettek van remeny?

2020. júl. 20. 12:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnezest az elirasokert csak siettem es aggodok.
2020. júl. 20. 12:03
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát lehet méhen kívüli is ha ennyi idő után sem látszik. Ha van ügyfélkapud ott megtudod nézni te is az eredményed.
2020. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nemet orszagban vagyok itt nem tudom van e ilyen. Nem magan orvosnal voltam hanem az ugyeleten nem tudom ha ez szamit. Neha szedelgek , faj a fejem , surjen pisilek, es isszonyatosan fajnak a melleim .
2020. júl. 20. 12:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 nappal később volt halvány pozi a teszted, akkor később fogant, szóval szerintem simán belefér, hogy még nem lát semmit.
2020. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezt a tesztet ezelott egy hetel csinaltam. [link] Aztan 4 nappal ezelott ugyanolyan halvanyat teszteltem. Ma pedig 2 orat nem pisiltem ez ilyen eros lett. [link] Lehetseges hogy nagyon keson fogant?
2020. júl. 20. 13:38
 6/14 A kérdező kommentje:
2020. júl. 20. 13:40
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez a mai. [link] Ez jot jelent?
2020. júl. 20. 13:42
 8/14 A kérdező kommentje:
2020. júl. 20. 13:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Erősödött a teszt, szerintem jót jelent.
2020. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most nezegettem a naptaram ahol fel van irva mikor voltunk egyutt. Julius elsejen es harmadikan is. Viszont julius 2 eros alhasi gorcsom volt amit azt hittem hogy amiatt van mert ra par napra 7 ken megkellet volna jonnie.. igy vissza gondolva talan akkor lehetett peteeresem. Minden honapban erzem mikor van mert faj most viszont nem is gondoltam volna hogy akkor lehetne mert par nap volt a nem vartig es egy hetel elote mindig szurkal a hasam. Remelem hogy akkor volt peteeresem es akkor meg naguon korai hogy latszodjon nem?
2020. júl. 20. 14:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!