Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Síma vérvételből hogy lehet...

Síma vérvételből hogy lehet megállapitani a terhességet?

Figyelt kérdés
Kérlek magyarázzátok meg mit látnak egy vérvételen hogy abból rájöjjenek. Egy török filmsorozatban láttuk anyuval hogy valaki csak síma vérvételre ment s negtudta hogy terhes. Anyutol kérdeztem a vérvételből hogy lehet megállapitani s nem tudta. Sajnos anyu örökbefogadott engem s nem szült soha, ezért nem tudta. Az unokatestvéreim szültek meg az egyik nagynéném de azpknak nincs türelmük hozzám hogy elmagyarázzák nekem egyszerüen ezt a dolgot.

2020. júl. 31. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hcg vérvétel
2020. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hcg hormon van a vérben, ami csak terhesség során termelődii
2020. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ködzönöm a válaszokat. De mi az a hcg? S muszáj nézzék síma vérvételkor? Nem azt nézik amit a háziorvosnak mondasz?
2020. júl. 31. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

A filmekben semmise ugy vsn mint a való életben. A HCG egy hormon, amit a szervezet termel nagyobb mennyisegben ha terhes a nő.

Ha az orvos f

kifejezetten egy ilyen vervetelre kuld el akkor abbol megallapjthato hogy a no terhes vagy sem.

A hazi orvos nem. olyan vervetelre kuld amit te mondasz, megvan a hataskore milyen vizsgalatra lehet kiadnia vmverveteli papirt.

KB ennyi

2020. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes vagy, akkor a hcg hormon termelődik a szervezetben, ezt ki tudja mutatni a vérvétel természetesen.

Alapvetően azt nézik, amit az orvos kér, nem mindenkit tesztelnek erre.


Nekem pl egyszer rajta volt a vérvételi papíromon, mert az orvos kérte egy gyógyszer miatt, amit terhesen nem lehet szedni. De nem is szólt, hogy ezt is nézik.


Amúgy meg, film az film, lehetnek benne baromságok is. Én is pont ma láttam egyet, ahol a kétpetéjű ikrek közül az egyik köldökzsinórja megfolytotta a másikat, csak azt nem értem hogy, amikor ők nem egy burokban vannak...

2020. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!