Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen hasi fájdalmak +...

22 hetesen hasi fájdalmak + rosszullét magyarázat nélkül?

Figyelt kérdés

Terhesség eleje óta görcsölgetek sajnos, arra magnéziumot szedek, nem mindig segít. Estére úgy éreztem rosszabbodtak a fájdalmak, már szédültem. Most jövök a kórházból, méhszáj teljesen zárt, baba jól van, vizelet tiszta , vérképben kissebb eltérések vannak de orvos szerint kiváló.

Furcsán érzem magam, napok óta fájdogált 2 oldalt a méhem mellett hol jobb hol baloldalt meg az alhasam ,görcsölve, nyilalgatva néha ilyen forróságérzéssel. Nyomásérzékeny is. Olyan mintha iszonyatosan fel lennék puffadva, plusz enyhe hányingerem is van , néha elkap a remegés és gyengeség hullámokban. Ilyen rosszul még sose voltam. Orvos nem látott semmit. Szigorú fekvés és sok folyadék ennyit mondott. Volt valakinek hasonló?



2020. aug. 1. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, én sem tudtam mást tenni, mint feküdni és éjszaka is magnerot tablettákat kapkodni. Persze ekkor még nem javasolt táppénzre vételt az orvos, csak akkor, amikor már egész nap görcsöltem a munkahelyemen és nem bírtam semmit csinálni. Végül valahogy átvészeltem, 39. héten született meg a gyönyörű kislányunk.
2020. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Székleted?

Crp néztek?


Én bélgyulladásos vagyok. Most is 19 hetesen 2 hete küzdők vele.


Remegés gyengeség cukor?

2020. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó hallani h valaki hasonló problémákkal egészséges gyereket hozott világra.Nézték a crp-t is az is jó volt. Kitartást neked második. Semmiféle magyarázatot nem tudtak adni a fájdalmakra, azóta is mindennap előjön.

Elkeserítő.

2020. aug. 3. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos tudom milyen elkeserítő tud lenni. 6 éve küzdők masszívan a bélgyulladással ahogy az első lányommal teszteltem rá pár napra kaptam az első igazán megnevezett bélgyulladást. Amúgy 2009 óta vannak panaszaim.

Már túl vagyok egy csomó vizsgálaton, terhelésen különböző vérvételen, 2 kolonoszkópián biopsziával.. 0 eredmény. Nem tudni mi okozza a bélgyulladásaimat, de előbb utóbb műteni kell ez biztos, mert elfogok jutni arra a po tra mikor kilukadhat a belem egy szakasza. 🤷‍♀️


Kitartást kívánok.

2020. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!