Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+1hetesen mi látszik ultrahan...

4+1hetesen mi látszik ultrahangon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 07:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megvastagodott méhnyálkahártya.
2010. aug. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Baba még nem, talán még a petezsák sem.
2010. aug. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Ki csinálna UH-t 4 hetesen? A doki tuti nem, inkább vár 1-2 hetet...
2010. aug. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Miért ne csinálna? Nem kerül semmibe. Elmaradt a vérzése, tehát megnézni. Nekem minden egyes vizsgálathoz hozzátartozik a hüvelyi UH, pedig SZTK-ba jártam világ életemben. Fontos megnézni mindig a méhnyálkahártya állapotát, a petefészkeket, a tüszőket, a húgyhólyagot, stb. Ez alapban része a vizsgálatnak, ha terhességgyanú van, akkor pláne. Valószínűleg visszarendelik 2 hét múlvára, hogy legyen már petezsák, szívhang, most még valószínűleg csak megvastagodott méhnyh. lesz, de ettől függetlenül ha lelkiismeretes az orvos, megnézi, illetve köteles megnézni.


25/L

2010. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
van egy kevés barnázásom ezért néz meg!
2010. aug. 4. 08:17
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Elmaradt a vérzése szerinted? Egy nappal ezelőtt kellett volna megjönnie! Miről beszélünk?
2010. aug. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Ja és hogy nem kerül semmibe? Szerinted mennyit fizet a TB egy teljesen felesleges UH-ért a mi pénzünkből? Már hogyne kerülne pénzbe? Semmi sincs ingyen. Max. nem ő fizeti ott helyben, hanem én a fizetésemből.
2010. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Vagy esetleg Ő A FIZETÉSÉBŐL, nem gondolod? Vagy ebben az országban csak fizetsz TB-t? Ha babát szeretne, teherbe esett és barnázik, akkor szüksége van gyógyszerre, ami megtartja a terhességet! Nem tudom, hogy nő létedre hogy lehetsz ilyen érzéketlen... >:(
2010. aug. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az ő fizujából, nem a máséból 1, 2 életmentő lehet a gyógyszer a babájára nézve, bár nem értem, miért nem írják fel mindenképp.

Csak vastag mnyh látszik, 4+6, 5 hétnél már a "folt" is.

2010. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

08:23 húh... csak kerülj hasonló helyzetbe és mondjon neked valaki ilyet. akkor én is a te pénzedet lopom, mert egy baleset miatt ínszalag szakadásom volt nem is olyan rég? pedig nekem makk egészségesnek kéne lennem, mert csak 25 vagyok, nem? és ha jövőre vakbélgyulladásom lesz, azt is tőled veszem el? nagyon bután gondolkodsz


jó esetben látszik a petezsák, de ha nem látszódna, akkor is valószínűleg progeszteron tartalmú tablettát kapsz majd, ami segíti a baba beágyazódását.

remélem minden rendben lesz

2010. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!