Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lesz a 3.trimeszter?...

Milyen lesz a 3.trimeszter? Tényleg olyan kellemetlen a vége már?

Figyelt kérdés
Jelenleg a 25. hétben vagyunk. Megnőtt a pocak, viszont még simán hajolok, jól birom a meleget is, tornázom, lépcsőzök, mindent megcsinálok, ha kell, pihenek, szal összességében jól vagyok. Nem vizesedem, derekam nem fáj(pedig gerincproblémám van s félek is mi lesz, ezért is tornázom) Mindenkitől azt hallom, hogy a 30. héttől minden rosszra fordul és ne örüljek ennyire, mert a vége szr lesz. Nektek hogy volt?
2020. aug. 5. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34 körül lett rossz igazán nekem, de ez egyéni szerintem. Nekem az okozott gondott, hogy örült nagy lett a hasam sajnos ( nem hízás miatt) és nehezen mozogtam emiatt és a végén nyomta a rekeszizmot fölfelé, emiatt a légzés lett gáz. De ez nem törvényszerű!
2020. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%

25. Héten még 11 cm magas platform cipőben tipegtem egész nap


37. Hétig dolgoztam


A 36.-tól lett kellemetlen, kényelmetlen igazán...

De 41+0 még pakoltam, költöztem😅

2020. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút jó volt a 3. trimeszter is. Kicsit kényelmetlen volt a nagy pocak miatt, meg párszor égett a gyomrom, de így ezeket leszámítva abszolút nem volt "panaszom". Az legnagyobb problémám a 36. héttől kezdve a türelmetlenség volt, mert már nagyon vártam, hogy megszülessen a pici :) Szóval nem törvényszerű, hogy olyan rettenetes lesz, pedig engem is riogattak vele. Őszintén, nekem az első 14 hét sokkal rosszabb volt. Minden szempontból.
2020. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Annyiból volt nehéz, hogy nehezen mozogtam, ráadásul tél volt, hó, jég... A csizmát vagy más lábbelit is necces volt felvenni, sokszor segítség kellett. Az alvás sem volt kényelmes. Mivel gerincferdülésem van, féltem, hogy nagyon fog fájni a derekam és a hátam, de ahhoz képest alig fájt. De inkább a 35. héttől lett nehezebb.
2020. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nagy hasam, szinte alig, de így is tudott fájni a hátam, gyorsan elfáradtam és sokat kellett pisilni. Összességében nem volt olyan rossz, az elsőnél 1000-szer kellemesebb volt. 37. héten szültem.
2020. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, màr nagyon rossz. Dagad mindenem, fàj a derekam, alig alszom kb. 2 hete, éjjel minimum hàromszor jàrok pisilni (ez mondjuk vègig így volt) ès egyre több a gyomorsavam. Nekem mondjuk nagy hasam van, a babámat is nagynak jósoljàk (nem meglepő, a tesója is 3900 grammal született),így hajolni nagyon nehèzkes. A meleget egyáltalàn nem bírom, nagyon szenvedek tőle. 25 hetesen èn is fitt voltam, az mèg szuper időszak, nem lehet összehasonlítani a 3. trimeszter vègével. Persze van kivètel, de àltalànossàgban a vége màr nehéz.
2020. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, hogy nem fogod bírni

Kicsit kényelmetlen volt már a végén, meg nagyon vártam,türelmetlenül. De végig bírtam csinálni minden szokásosan. 32.hétig dolgoztam, mert úgy kezdett aki jött a helyemre. De otthon ment minden házimunka, jószágok körüli teendő. Meg rengeteget sétáltam. Szülés napján is mentünk 5 km-t a férjemmel meg a kutyákkal.

2020. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33. hétig álom volt a terhességem... azóta a bébik nyomja már nagyon a gyomrom, savam annyi hogy van hogy hányok éjszakánként, 2 kanál étel a max adag mert rosszul vagyok... de ha odafigyelek minden rendben
2020. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bébim akart lenni :)
2020. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

6.hónapig semmi bajom nem volt. Utána jött a pokol! Folyamatosan fájtak az izmok a bordáimnál, durva alleria jött ki. Nem tudtam kényelmesen se ülni, se feküdni, se állni. 10percenként pisilni jártam! Már minden rossz volt! Az utolsó honap minden órájában könyörögtem, szülessen már meg, fizikailag nem bírom! Mindezt úgy, hogy az első két trimeszterben semmi bajom nem volt!

De ez mindenkinél más.

2020. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!