Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akivel a párjuk nem hajlandó...

Akivel a párjuk nem hajlandó szexuális kapcsolatot létesíteni terhességük alatt, pedig semmilyen probléma nem áll fenn, azok hogy élik túl?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a szex az élet értelme, de attól még fontos dolog egy kapcsolatban.
2020. aug. 12. 23:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk nem a nem hajlandóság volt a gond, hanem a veszélyeztetettseg miatti tilalom elejétől a végéig, az első 2 terhességemnél.

Nehezen, nagyon nehezen, de túl éltük,alig vártuk, hogy leteljen a gyermekágyi időszak és zöld utat kapjunk.


Mi azért figyeltünk arra, ha már én nem "kaphatok" ő ne maradjon parlagon.


Most a 3.terhességnél szerencsére semmilyen gond, tényező nem áll fenn ami miatt el lennénk tiltva, így pótoljuk is ami anno kimaradt az első 2 terhessegnél 😅🙈

2020. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Orulok neki, hogy nektek megoldodott, minden jot nektek a picivel!:)
2020. aug. 12. 23:44
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Kitartást kívánok Nektek. Próbáljátok megbeszélni ha nincs tilalom nem fog ártani a babának.
2020. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jó pár megbeszélésen túl vagyunk már, de annyira szánalmas az egész, ha magától nem jön a dolog neki akkor én érvelhetek, csak feleslegesen.
2020. aug. 12. 23:53
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Mi azóta nem szexelünk amióta nagyobb a hasam.

A férjem azt mondta a terhesség természetes, gyönyörű vagyok. De azért bizarul nézek ki. :D Engem ez nem bántott. Igazából én sem kívánom a szexet.

Amúgy behatoláson kívül mást is lehet csinálni. Azt sem szoktatok? 🤔

2020. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos van akiben létrejön egy gát ilyenkor. Félnek, hogy kárt tesznek, túl bizar nekik, hogy ott egy magzat stb. Ezt magában kell lerendezni. Ettől függetlenül ne add fel. Próbálkozz,és ettől függetlenül szép peobléma mentes terhességet. 😊
2020. aug. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Masztizok es hetente kap oralis szexet (nem keri). Nagyon zarkozott, igy arra sem birok rajonni hogy a testem valtozasa taszitja vagy felti a babat. Egyszer azt mondta h a vaginam most nem hozza lazba tekintettel arra h foglalt, maskor meg azt mondta hogy teljesen termeszetes hogy igy nezek ki, hiszen ketten osztozunk ezen a testen a babaval.

Szoval barmennyire is ugy latom hogy tok jo alakom van mint terhes nonek, ha o erre nem izgul, megeroszakolni nem fogom.


Amikor atolel, akkor is kikeruli a hasam, a rugdosast sem akarja kulonosebben tapogatni, ugy tunik ezt nem tudja hova tenni es nem kivanja az egyuttletet, de legalabb nem bant vele h h nezek ki.


Hozzateszem 9hetesen egy szex utan masnap reggel elontott a ver es 3hetig fekudnom kellett, igy maradt meg a baba, valoszinuleg ez is mely nyomot hagyott benne.

2020. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Kövezzetek meg de nekem pl van "kis barátom". Azaz vibrátor. Ha az ember dolgozik vagy nincs kedve, fáradt... stb, előveszem. Javaslom neked is a beszerzését. Nyilván nem ugyan az de jobb híján..... A nyuszis nagyon tuti.
2020. aug. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Amikor teherbe estem még szexeltünk kb 3hónapig,majd nekem nem volt kedvem hozzá,gondolom a hormonok,amikor ez megszűnt és újra kívántam a férjem jutott el odáig,hogy nem akarta,persze beiktattuk néha,mert nagyon sokszor felhoztam neki a témát,amikor elmondta,hogy semmi baja velem,de mégiscsak ott van bennem a magzat,nem akar neki ártani,a tudat hogy ott van bennem és ő belém teszi a fütyijét..eléggé lelombozó volt 😀 az alakommal nemis lett volna gond,alig látszott,hogy terhes vagyok.

De minden fejben dől el,ha nem megy nem kell erőltetni,énis siránkoztam egy ideig,majd elfogadtam,hogy oké nincs szex,4hónapig nem nyultunk egymáshoz semilyen módon,eleinte hiányzott,aztán már fel sem vettem,a testem is egyre jobban változott,én sem kívántam,de kárpótolt a szeretetével 😊 Nyugi,majd ujra belerázódtok ha megszületik a baba,addig kényeztesd magad ,ha kedved tartja.

2020. aug. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

"ne maradjon parlagon"... "hetente kapott orált"... Jézusom ez annyira gáz. A szex kölcsönös örömszerzésről szól. A pasi nem nyúl a várandós feleségéhez de azért ő sz.pja le. Tudom tudom nem kérte...

Ha meg nem nyúlhat, szépen várja ki ő is ameddig lehet.


Intézd magadnak mást nem nagyon tehetsz.


Az én szemembe nagyot esne egy ilyen pasi, megkérdőjeleződne a férfiassága az biztos.

2020. aug. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!