Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen havonta kétszer 4...

Terhesen havonta kétszer 4 óra út bevállalható?

Figyelt kérdés

Az út 4 óra oda, 4 óra vissza. Havi egyszer mennék autóval a párommal. Persze megállasi lehetőseg lenne akár óránként is kicsit sétálgatni, de úgy ugye hosszabb az út idő.

Autópályán mennénk minden hónapban.


Szerintetek terhesen bevállalható havonta egyszer ez? Vagy terhesen ne utazzak ennyit, messzire.


Köszönöm a válaszokat. Ha valaki hasonlóan sokat utazott terhesen, szívesen fogadom az ő válaszát is.



2020. aug. 17. 12:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2-3 nap lenne az oda és a vissza út között.
2020. aug. 17. 12:06
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Terhes vagy, nem beteg. Ha veszélyeztetett terhes lennél az más. Vagy ha pl. vonattal kéne menni, azt nem vállalnám.

De autóval sima.

2020. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én leautóztam férjemmel 9órát is egyhuzamban,4,5 hónaposan,kb 2x,3x álltunk meg csak.

Persze úgy sokkal kényelmesebb ha ledöntöd az ülést 😊

2020. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha nincs semmi bajod, akkor igen.

De hova kell menni minden hónapban??? Ha nem kötelező, akkor nem kell menni, ha rosszul vagy, nem érzed jól magad. Nekem voltak olyan hetek, amikor szinte mindig hánynom kellett. Akkor biztosan nem autóztam volna sehova. Attól is féltem, hogy a városon belül a 10-15 perces út alatt jön rám éppen :D

2020. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, ha nem kell fekudni. Mondjuk a 36. hét környéken en már 20 percenként pisiltem és elegge nehéz volt már ülni is sokáig egy helyben. Akkor már necces.
2020. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem terhesen se autókáznék havonta 8 órát. Minek?
2020. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszaitokat.


Persze az utolsó hónapban valószínűleg nem mennék sehova.


Szüleimet szeretném meglátogatni, munkájukból kifolyólag nem tudnak jönni, mert dolgoznak szombaton és vasárnap is sajnos délelőtt.


A testvéremék is ott laknak, neki pedig most született gyermeke. Szeretnék találkozni vele is, látni a keresztgyerekem.


Egy hónapban egyszer, ez számomra nagy öröm lenne és fontos nekem.


Párommal az ő szüleihez lakunk közel.

2020. aug. 17. 12:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj. Én repültem, hosszú távon vonatoztam, és sajnos vidéki temetésre is mentem sokórás autózással a 12. héttől a 36. hétig.
2020. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a 31.hetig dolgoztam és napi 2x 1,5 órát vonatoztam 35 fokban (éljen a MÁV :D)


Valamint munkámból adódóan vidékre is jártam, kocsival/vonattal 2-3 órás utakra kB havi 1x


Szóval semmi akadálya.


Nyilván kényelmes ruha, övterelőt vegyél esetleg, így a biztonsági öv sem nyom majd

2020. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Menj nyugodtan.

37 hetesen vettük meg a férjem autóját, 5 órás út volt (10 oda, vissza)

Hazafelé én jöttem az ennyémmel, ő az ujjal. Igaz h 2x megkellett állnom pisilni, de nem volt gond. Még jól is esett kimozdulni

2020. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!