Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ennyire fáj ez a...

Tényleg ennyire fáj ez a vizsgálat?

Figyelt kérdés
Meg nem voltam terhes, de tervben van a baba. Sok olyan videót láttam ahol Uh előtt vagy után az orvos tapogatja a babát ami össze vissza ficereg, de az orvos percekig elég erősen tapogatja.. A páciensek arca elég fájdalmasnak tűnt. Ez pontosan melyik vizsgálat?
2020. aug. 18. 21:08
 1/5 A kérdező kommentje:
2020. aug. 18. 21:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vizsgálat, a pasi megfordítja a babát a méhben. Nem kellemes.
2020. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem kellemes? A szülés se volt kutya, na de ez. Mondjuk nekem akkor vették észre és kitolás előtt végezték el az átfordítást, gondolhatod. Sosem lesz második gyerekem, pedig csodás orvosom volt és neki köszönhetem, hogy nem császár lett a vége.
2020. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez begorditás. Ez csak akkor van ha faros a baba. De nem csak úgy csinálják. Külön dokit kell keresni aki vállalja ha nem szeretne az anyuka császárt
2020. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És baromi veszélyes is!!
2020. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!