Szabad szeretkezni?

Figyelt kérdés
Pár hetes terhes vagyok. Amikor a vőlegényemnek elmondtam iszonyúan boldog vagyok. Megölelt, megcsókolt, visszacsokoltam, magához húzott, egyre hevesebben kezdtük csókolni egymást, éreztem h nagyon megkivanom, de leállitottam, nem mertem tovább menni. Terhesen lehet szeretkezni/ pettingelni?
2020. aug. 20. 21:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve orgazmust átélni? Nem árthat a picinek?
2020. aug. 20. 21:52
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor picit megilyedek, hogy vajon hány éves kérdezte meg... De kérdésedre... Igen lehet mind addig ameddig jól esik neked
2020. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Nem vagyok 15, lehet gagyi kérdés, életemben először élek át ilyet és minden annykra új és idegen. Köszönöm még egyszer k
2020. aug. 20. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, ha goromba voltam... Csak rengeteg vagy idétlen, vagy kamu kérdés van fenn. Abba először bele se gondoltam, hogy valószínűleg első baba lesz. Amihez egyébként sok boldogságot kívánok.
2020. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha nincs görcs nem vérzel orvos nem tilt el lehet.
2020. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Lehet.
2020. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Ameddig azt nem mondja a doki,hogy nem lehet,addig lehet. A baba védve van bent ne aggódj
2020. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!