Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha üres a petezsák akkor is...

Ha üres a petezsák akkor is nö fejlödik vagy mennyi idö után kezd el deformálodni csökkenni a mérete?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nőtt a petezsák mérete üresen is. Sajnos már 2x átestem ezen és az utánna következő missed abon.

2-jára a 6. héten voltam először, amikor is üres volt, majd még 2x mentem uh-ra, de a mérete mindig nőtt, a 8. héten már deformálódott volt.

2010. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nőtt az üres petezsák, és mindig szabályos volt. 9 hetesen volt műtét, előtte való nap mondta az orvos, ohgy már szabálytalan alakú.
2010. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mennyit nöttmondjuk 1 hét alatt?
2010. aug. 5. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetesen 1,5 mm volt a petezsák, 5 hetesen 9mm, 6 hetesen látszik a baba. Egyébként a petezsák naponta kb. 1mm-t növekszik, 7 hetes korig.
2010. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetesen 2mm üres, 5 hetesen 10mm üres,8 hetesen 20 mm üres.9 hetesen 21 mm üres.Végig szabályos volt,még akkor is amikor már véreztem rendesen! :((
2010. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!