Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van esélyem a babára?

Mamus80 kérdése:

Szerintetek van esélyem a babára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

El vagyok keseredve. 6hetes terhes vagyok tavaly volt egy vetélésem 10 hetesen. Most elkezdtem barnazni tegnap este óta pedig enyhén veress váltott át. Kicsit szúró görcsök vannak az alhasamban és kissé fáj a derekam. Kaptam utrot és szedem a méhpempő és a vitaminokat. Szerdán kell mennem uh-rá addig agynyugalmat írták elő. Szerintetek van esélyem a babára?



2020. aug. 23. 05:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért de telefonom javít magának 😕
2020. aug. 23. 05:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztosat csak az ultrahang mond majd...de addig pihenj sokat ez most a legfontosabb.tobb mindendenkinél fordult màr elő hogy terhesség első heteiben volt enyhe barnàzgatàs enyhe görcs de mégis ott maradt a baby...bízom benne hogy nàllad se lesz semmilyen probléma..folsav szedése ilyenkor még nagyon ajànlatos...pihenj pihenj és ne izgulj a dolgokra...
2020. aug. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elkezdett leválni a méhnyálkahátya vagy hematómád van, de az Utro és a fekvés segít ezeken, ne aggódj :)
2020. aug. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató szavakat. Igen szedek magneb6-ot, folsavat, méhpempőt, reggel egy csésze palástfű teát és napi 2-szer utrot. Fekszem szinte egész nap. És bizakodó minden rendben lesz. Nagyon szeretnénk már ezt a babucit.
2020. aug. 23. 11:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Tart még a barnázás?


Nekem a múlt héten 5+4 hetesen volt egy elég erős barnázásom, délben kezdődött és a következő nap délig tartott körülbelül, én is eléggé megijedtem, mert már az azt megelőző héten is volt egy ennél sokkal minimálisab barnázásom. Akkor csak a wc-papíron látszott picit, kaptam Utrot, mert láttak 4 mm-es petezsákot. A második alkalommal viszont már a tisztaságin is látszott, sötétebb volt és nem nagyon akart elmúlni, csak másnap, mint írtam.


Azóta szerencsére nincs semmi, de ezért kicsit izgulok, mert jövőhéten megyek UH-ra.

2020. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is 24 óra alatt múlt el de utánna estére vissza jött majd másnap délelőtt elmúlt. Most nincs semmi csak fájdogál a derekam és a hasamalja. Szerdán kell mennem uh. - ra de nagyon aggódom addig is. Amennyit csak lehet fekszem. Majd írj nálad mizujs.
2020. aug. 23. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt egy vetélésem a 6. héten, akkor pecsételéssel indult, és kisebb szünetekkel (pár óra, max. fél nap) folyamatosan erősödött a vérzés, míg aztán menstruáció-erősségű, darabos vérzés lett.

A következő terhességemnél az 5. héten megint volt pecsételés friss vérrel, persze az előző tapasztalatok után ettől teljesen kiborultam. De aztán elmúlt, napokig jött még egy kis barna, de szerintem az csak a maradék vér volt, ami lassan folydogált ki. Az ultrahangon minden rendben volt, de a biztonság kedvéért én is kaptam Utrot. Az egész első trimeszterben voltak enyhe görcseim. Szóval szerintem simán lehet, hogy nálad is minden rendben van, de sajnos ki kell várni az ultrahangot. Átérzem az aggodalmadat, nagyon drukkolok, hogy ne legyen gond!

2020. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megvolt az uh. 4,8mm-es elő embrió 3db 37mm-es mióma és számos 10-12mm miomagobok. Pihenés, kímélte, vitaminok és 3x2 utro. 3 hét múlva uh. Kicsit megnyugodtam de a félsz bennem van. Úgyhogy inkább fekszem tovább és reménykedem minden rendben lesz.
2020. aug. 27. 07:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök hogy megmaradt a pici
2020. aug. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. aug. 30. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!