Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatás mellet ritkán,vagy...

Szoptatás mellet ritkán,vagy sokszor teherbe lehet esni,észrevétlenül?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Eddig 2x láttam ilyet.
2020. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Előfordulhat, de nem túl gyakori.
2020. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Nalam megesett.

Csaszar utan 8 honapig nem volt mensim vedekeztem megis becsuszott. Fene se erti mert pontosan szedtem a tabit... Majd 2 honap volt mire leesett h valszeg terhes vagyok. Soha semmi tunetem nem volt csak egy erzes h valami nem stimmel.

Termeszetesen abortusz lett leven nem szandekoztem a sajat eletem veszelybe sodorni.

Igy vegulis 1 evig nem volt menstruaciom.

Vegul felrakattam spiralt biztos ami tuti.

A gyerkoc 2 evig szopott mint a novere 🙂

2020. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
A szoptatás nem fogamzásgátló, ráadásul az ovuláció kb. 2 héttel megelőzi a menstruációt, tehát fel sem tűnik, hogy már a terhesség miatt nem jön meg.
2020. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Bennem észrevétlenül védekezés nélkül még nem ment el soha senki.

Mindig tudtam, hogy épp védekezek-e vagy sem.

Mire gondolsz pontosan?

Ha védekezel, akkor pont ugyanúgy nem lehet teherbe esni, mint máskor, ha meg nem védekezel, akkor nem véletlenül meg észrevétlenül esel teherbe, hanem mert nem védekeztél.

2020. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Szoval lepontoznak azert mert tabi mellet szoptatas alatt terhes lettem? Vagy azert mert abortaltam ezzel kivedve h esetlegesen arvan maradnak a gyerekeim?



Amugy van alapja mert a kisebbik gyerekem istennek sem akar megfoganni amig szoptattam a nagyot, abban a pillanatban terhes lettem amint mar csak 1x szopott. Addig hiaba jott meg ha nem volt peteeres.

Szoval az elsonel mukodott az h szopi alatt nem leszel terhes (direkt nem vedekeztunk mert kis korkulondseget akartam. a masodiknal nem nem mukodott sot tabi mellet csuszott be.

2020. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
4 gyerekem van, ebből 3 szoptatás mellett fogant (tervezetten). 😊
2020. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tervezetten jött szoptatás és mensi nélkül..

Ha nem tesztelek habonta, tuti nagyon sokáig nem vezsem észre


Semmi tünetem nem volt..

13 hetesen rossz volt a 13 hónapos gyereket a kiságyba betenni, mert húzódott a hasamnál..

2020. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Szoptatás alatt nehezebb teherbe esni, mint amúgy, de nem lehetetlen. Nagyon kicsi az esély a teherbe esésre, ha a baba max. 6 hónapos, kizárólagosan szopik (személyesen, nem lefejt tejjel van táplálva), napközben minimum 4 óránként, éjszaka minimum 6 óránként szoptatsz és még nem tért vissza menstruációd.
2020. aug. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igény szerint szoptatott (értsd: legtöbbször nappal is es ejjel is megszámlálhatatlanul sokat szopizott) gyermekem mellett 14 hónap utan 1x jott meg a menstruaciom, az is gyenge volt. 2 hónapra ra az elso spontán együttlét utan fogant a második gyermekünk, aki előbb-utóbb tervben volt, azonban nem gondoltuk, h igy elsőre “összejön”
2022. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!