Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ellenőrizni fognak?

Tényleg ellenőrizni fognak?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett terhesként táppénzen vagyok. Az okok korábbi vetélések, magas vérnyomás, cukorproblémák, hogy párat említsek. Ismerősöm szerint ellenőrizni fogják, hogy otthon vagyok-e. Nyilván nonstop nem ülhetek otthon, mert a nagyobb gyereket oviba viszem-hozom, boltba járok, nőgyógyászhoz, cukorgondozóba, endokrinológushoz, védőnőhöz stb. Olykor levegőzni is kimegyek a parkba. Ha előre szólnak, természetesen otthon lennék, de kétlem hogy így történne. Mindemellett nyilván kimelem magam, mindent szépen lassan csinálok, de nem vagyok ágyhozkötött nyomorék. Ennek ellenére napi 8 óra álló munkát, pakolást, hajolgatást nem tudnék csinálni, szóval ilyen szempontból munkaképtelen vagyok.
2020. aug. 24. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem hallottam még ilyenről hogy ellenőriztek volna.
2020. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy fognak. Én 15 hetes koromtól 36 hetes koromig voltam táppénzen mélyen tapadó lepény miatt (azóta már szülési szabin vagyok, most vagyok 38 hetes), a kutyát nem érdekelte hol vagyok.
2020. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A kismamákat nem szokás ellenőrizni. Az egyéb okok miatt Tp-n tartózkodó embereket szokták, bár én bevallom, hogy még soha egyetlen egy ismerősöm sem mondta, hogy jártak volna nála.
2020. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem ellenőrziztek egyszer sem, pedig már 7 hetesen táppénzen voltam. Nem is hallottam olyant, hogy bárkit is ellenőriznének.
2020. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem ellenőziztek az utóbbi 2 hónapban, mondjuk én max orvoshoz mozdulhatok ki, így ha lett vna ilyen, akkor azt biztos észreveszem :)

De valahol én is hallottam, hogy jöhetnek.

2020. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Én is itthon vagyok már az elejétől fogva. Annyit kellett aláírnom, hogy napközben ettől eddig elérhető leszek telefonon. De nem hívtak egyszer sem eddig.
2020. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, hogy ellenőriznek egy kismamát. Általában akkor, ha egy jó akaró (legtöbbször munkahely) jelez szabálytalanságot.
2020. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!