Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az oké, hogy normális a...

Az oké, hogy normális a hasfájás, szurkálás a terhesség alatt, de milyen mértékben?

Figyelt kérdés
12 hetes várandós vagyok, a tüneteim az elmúlt napokban egyre múlóban. Tegnap elkezdett szurkálni a hasam, aztán lett belőle inkább késszúrás érzés, hüvelyi fájdalom, méhfájdalom, illetve sugárzott a derék felé is. Éjjel is éreztem, reggel is ezzel keltem. Nem elviselhetetlen, de viszonylag állandó. Vérzés nem volt. Kismamák ti tapasztaltatok ilyet? Keddre van időpontom, de még olyan távolinak érzem..

2020. aug. 27. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Magnéziumot szedsz?

Nekem is voltak ilyen fájdalmaim, normális addig, amíg nincs vér.

2020. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor szedem amikor szükségét érzem pluszban, tegnap szedtem be 4-et is. A laboron jó volt a magnézium szintem. Itt inkább a tünetek fokozatos eltűnése aggaszt, amiket felváltott ez a fájdalom.
2020. aug. 27. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyenek, én a biztonság kedvéért elmentem vele orvoshoz, de nem volt gond, zárt a méhszájam. Ő nekem a Magnosolvot javasolta és úgy tudom, nem csak akkor kell szedni, ha szükségét érzed, hanem minden nap adott mennyiséget, amit esetleg emelni is lehet, ha továbbra is vannak fájdalmak.
2020. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, őszintén szólva a rosszullétek mellett nem bírtam több tablettát szedni a terhesvitamin mellé és mostanság nem volt ilyen gondom. Magnerotot vettem/szedek jelenleg , mert a MagneB6ot sem bírtam sajnos.
2020. aug. 27. 22:52
 5/6 anonim válasza:
Nekem is van hasonló, 18 hetesen. Neked elmúlt? Ilyen kis nyillalásokat, fájdalmat érzek egészen lent hüvelytájon, illetve a hasam két oldalán is néha. Random... lépésnél, vagy csak úgy. Hol napi sok, hol ritka. A vizsgálaton amúgy egy hete minden rendben volt, én is szedek magnéziumot, egy hét múlva kontroll, addig pihi... de most kicsit ráparáztam. Nekem sem olyan ez most, mint korábban, hogy pl. tüsszentésre, felülésre jön csak elő.
2020. szept. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem azóta csak rosszabb lett, már az elviselhetetlen szintnél járok egy hete..
2020. szept. 19. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!