Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok ma az...

33 hetes terhes vagyok ma az ultrahangon azt mondta a doki h alacsonyan van a placenta,ez mennyire nagy baj???

Figyelt kérdés
Volt már más így,mi lett a vége ?

#Terhesség,placenta
2020. aug. 27. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ, mennyire van mélyen. Mondjuk ezt jóval korábban észre szokták venni.
2020. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Dokitól kell ezeket megkérdezni, ő látott. Itt meg csak a találgatás megy majd.
2020. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
1. vagyok. Nekem egyébként 15 hetesen derült ki a mélyen fekvő méhlepény, mert vérezgettem. Nem fedte a méhszájat, csak közel volt hozzá és nekem feljebb is ment, 38 hetes vagyok és szülhetek természetesen. 33 hetesen neked már nemigen fog feljebb menni, szóval kulcskérdés, hogy mennyire van lent. Ha nagyon közel van vagy rálóg a méhszájra, akkor császározni kell. Tényleg beszéld ezt meg a dokiddal, mert így csak találgatni lehet.
2020. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos rálógott a méhszájra, csak császárral szülhettem. Az utolsó két hétre be is fektettek, mert voltak jósló fájásaim és nem akarta a dokim kockáztatni, h.otthon induljon be.
2020. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Neked mikor derült ki, hogy fedi a méhlepény a méhszájat?

2020. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sajnos én is császárral fogok szülni.Mennyivel rosszabb mint a sima szülés??
2020. szept. 1. 06:54
 7/8 anonim ***** válasza:

#5-ösnek 4-es vagyok

Nekem talán olyan 20hetes uh környékén. Akkor a doki mondta, h.ez még változhat, de sajna nem változott.

2020. szept. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sima nem volt, csak császár.

A műtét nem fájt, de miután kiment a fájdalomcsillapító nekem volt pár szörnyű órám. Meg utána levő napokban, hetekben is fájt sebem, nehéz volt felkelni az ágyból. De napról napra jobb lett, meg ott volt a babám, aki miatt össze kellett szednem magamat.

2020. szept. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!