Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedés terhesség alatt....

Vizesedés terhesség alatt. Nektek hanyadik hétnél jelentkezett? Meddig tartott? Tudtatok valamit tenni ellene?:)

Figyelt kérdés
Még nem vizesedek, de érdekel a dolog. Köszi előre is!

2020. aug. 29. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

30 héttől. A bokám kezdett, majd az ujjaim, most 6 héttel később az arcomon is látok változást.


Nekem csak a masszírozás segített, más nem. A védőnőnél szereztem az elérhetőségét. Csak a következőket masszírozza meg egy órában: a bokámtól a térdemig (talpat nem), a karomat (az ujjaimat főleg) és a vállamat (talp, comb, derék, has csípő kizárva), baromi hatékony.


Nekem felpocoklás, borogatás stb. kb. semmit nem segít.

2020. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok folyadék, főleg uborkás limonádé és zöld tea, ezek vízhajtóak, ill. felpolcolt láb. Ennyit tettem ellene. A 38. Héten kezdődött és a kiírt napon múlt el. Csak azt vettem észre, hogy nem hagy nyomot a szandim pántja a lábfejemen, 2 nap múlva szültem.
2020. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24. Hét, de szerintem ennek köze volt a nagy kánikulának és a túlsúlyomnak. Sokat kellett innom, hogy a szervezetem ne fogja vissza a vizet. Kevés só, és sok felpolcolás. A kórházból szülés után télen zokni nélkül, papucsban kellett hazamennem, se a zokni se a cipő nem jött rám.
2020. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32.héttől. Persze függ attól is, hogy milyen az idő. Ilyen melegben nagyon nehezen megye a bokámról. Egész éjjel és délután polcolom.
2020. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 1 héttel dagadt be nagyon a lábam. 40 hétre szültem júliusban. Nem tettem különösebben semmit azért h ne legyek vizes.
2020. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!