Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész éjszaka görcsölgettem,...

Egész éjszaka görcsölgettem, már azt hittem vajúdok, de keményedni nem keményedtem hozzá. Mi lehett ez?

Figyelt kérdés

Vagy 3-4 órán át szakaszosan görcsöltem, nem lett jobb a magnéziumtól sem. A csípőm nagyon fáj pár napja, éjszaka közben a szeméremcsontom fájt.

Elaludtam aztan valahogy és most nem érzem, hogy görcsölnék.

30 hetes vagyok.


2020. szept. 2. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett front miatt vagy jósló. Még azért van időd. Ha elmúlt, akkor tuti nem élesben ment a dolog. Kitartást!
2020. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is görcsöltem most reggel, de keményedtem is mellé...kb 2-3 erősebb görcs volt. 30 hetes tehes vagyok én is, de nekem már volt koraszülésem úgyhogy most várok egy kicsit még, ha bármi olyat érzek én biztos, hogy bemegyek a klinikára. Inkább 100 felesleges kör, minthogy a lányomnak baja legyen.
2020. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is 35 hétre szültem az első babát. :/

Éjszaka már majdnem bőgtem a férjemnek, hogy vajúdok, mert teljesen olyan érzés volt, de nagyon furcsa volt, hogy nem keményedtem mellé.

2020. szept. 2. 09:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy huzamban, vagy rendesen, szakaszosan, mint vajúdásnál?
2020. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szakaszosan, mint amikor vajudtam, csak nem kemenyedett hozza a hasam.
2020. szept. 2. 09:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor jósló lehetett. Nekem is ez volt anno a lányommal párszor, mondjuk nekem nem olyan nagyon erősen. De ha azóta elmúlt, akkor nincs gond, nyugi! Ha mégis előfordulna hosszabban, tényleg inkább menj be a kórházba feleslegesen, minthogy baj legyen, de nem lesz :)
2020. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Már bocsi de koraszülés után miért itt érdeklődsz? Miért nem rohansz akár az éjszaka közepén orvoshoz?! Sem a férjed sem vad idegenek nem fognak tudni segíteni vagy megnyugtatni.

Ha pár laikus azt mondja nyugodt meg csak a front, akkor jobb lesz és valóban megnyugszol?

Én inkább ötször feleslegesen mennék orvoshoz, mint egyszer baj legyen.

2020. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az orvosom a korhazban szabin van, az ügyeletre meg akárhányszor mentem eddig, jóformán semmire nem tudtak semmit mondani (vérzés miatt voltam párszor a 20. hétig, de sose tudták megmondani, hogy honnan jön a vér).

Reggel nyilván bementem volna, ha nem múlik, meg éjszaka is, de nem keményedtem, meg a baba nagyon aktív volt, ezért nem gondoltam teljesen komolyan, hogy beindult volna a szülés.

Egyébként a jövő hét végén mentem volna oroshoz, de átkértem holnapra az időpontot, nézzen meg inkább előbb, nem nyílt-e ki a méhszájam vagy valami.

2020. szept. 2. 09:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? Ketteske vagyok! Nálam szerencsére minden helyreállt. Tusoltam vagy 20 percig...engedtem a pocira a meleg vizecskét plusz beszedtem még 2 szem magnéziumot. Azóta minden a legnagyobb rendben hála égnek ☺️.
2020. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Picit görcsölgettem, meg kemenyedtem, amikor mostam, meg pakolásztam, de ráhagytam a francba, azóta nincs semmi szerencsére. :)
2020. szept. 2. 14:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!