Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátlót szedek, szerdán...

Fogamzásgátlót szedek, szerdán múlt 2 hete, hogy meg kellett volna jönnie. Tudom, hogy a gyógyszer okozhat akár teljes kimaradást is, mindig nagyon gyenge volt mellette a vérzésem, de lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam egy tesztet, ami negatív lett, délután hazajöttem munkából, ki akartam dobni, de olyan mintha lenne egy halvány másik csík is, igaz az egész elszíneződött.

Nem volt olyan tényező, ami hatástalanította volna a gyógyszert, nem szedtem mellette semmilyen más gyógyszert sem.

Amazon+ tesztet csináltam, ami elég érzékeny, és ennyi idő után már biztosra ki kellett volna mutatnia úgy gondolom.

Lehetséges, hogy az utólagos vizelet szétfolyás után mutat halvány csíkot?


2020. szept. 4. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Az lehet szellemcsík is, de nekem pl. baba lett belőle. Másnap,kidobás után vettem észre a halvány másodikat. Szerintem tesztelj pár nap múlva még.
2020. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 és fél hét után még nem mutatná biztosra??
2020. szept. 4. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Mutatná. 1 hét késés után előbb előjött a második csík...
2020. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ki tudja. Ha mégsem akadályozta meg a peteérést, akkor az bármikor történhetett.


Egy hét szünet után újrakezdted?

2020. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2.5 hete maradt ki neki...
2020. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Újrakezdtem a szünet után. Amikor el kellett volna kezdeni a szedést, csináltam egy tesztet, negatív lett, akkor is már 5 nap késés volt. De biztos ami biztos alapon csináltam tegnap még egyet, de az már 17 napon volt.

Úgy gondolom ennyi idő után már azonnal, nem 1 perc után kellett volna mutatni neki, ha pozitív. Hétfőn megyek orvoshoz, lehet tényleg csak a gyógyszer okozta.

2020. szept. 5. 07:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Tuti :)
2020. szept. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!