Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 8 hetesen már volt szívhang...

Ha 8 hetesen már volt szívhang és az embrió mérete is jó volt, akkor nagy eséllyel nem fog már megállni a fejlődésben? Vagy még ilyenkor is gyakori, hogy nem fejlődik tovább valamiért?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyakori, de sajnos előfordulhat, hogy valami történik. A 12 hetet ezért szokták a bejelentéssel is megvárni. De ne stresszelj ezen, minden rendben lesz.
2020. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minél közelebb van a 12. Hét, annál kisebb az esélye.
2020. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Most riogassunk?


Egyre kisebb a valószínűsége..


De barátnőmnek a 12. Hetin közölték, hogy megállt a szívhang.

Másik isminek pedig a kiírt dátum előtti héten..


De ne az ilyeneken akarj rugózni..


Innen màr csak az aggódás jön életed végéig.


Problémamentes babavàrást


Könnyű szülést

2020. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igazából még a nagy örömködést nem kezdtem el, majd csak a 12 het után. A kíváncsiságban csak egészséges aggodalom volt, szerintem minden rednben lesz :-)
2020. szept. 4. 21:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy a 12. héten közlik, hogy x hete nem ver a szíve. De! Azért a leggyakrabban már nem a 8. hét után van a probléma. És valóban van akinek szülés előtt hal meg a babája. Szoval ne kutakodj sztorik után, mert a neten a borzalmak vannak fenn. És így aránytalanul úgy tűnik, mintha ez lenne a többség.
2020. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Ettől én is rettegtem, meg utána us. Nekem azt mondta a doki, a 9 hetes uh után, hogy ne féljek, ezt a gyereket már ki kell hordanom, nem fog másképpen megszületni... ( kicsit sajátos a humora) lefordítva magától már nem fog távozni. Attól még aggódtam, de már a 23. hétben vagyunk🙏
2020. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly a babámnak a 10. héten állt meg a szíve, úgyhogy igen, lehetséges. Semmit nem vettem észre belőle. Ezt a terhességet most félig végigaggódom a tavalyi miatt. De most szerencsére minden rendben. 28 hetes vagyok most. Én is tegnap arra gondoltam, hogy nem szabadna végig aggódni, hisz mi van ha majd megszületik?! Akkor is végigaggódom az egész életét majd?!
2020. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7 igen 😀
2020. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as az igen arra vonatkozik, hogy jól gondolom, hogy nem kell aggódni, vagy arra, hogy miután megszületik, végigaggódom az egész életét majd? :D
2020. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan alkat vagy, végigaggódod. Kitűnően lehet folyamatosan figyelni lélegzik e még meg ilyenek. Én sajnos ilyen vagyok 😏
2020. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!