Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7,7-es terhelt cukor nagyon...

7,7-es terhelt cukor nagyon vészes?

Figyelt kérdés
A 0 perces 5,2 volt, a 120 perces pedig 7,7. Dietat azota is tartom,mig nem jutok el orvoshoz. Ez mar terhessegi cukorbetegsegnek szamit,vagy csak ahhoz "kozeli" allapot?
2020. szept. 8. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Ha nem jutottál el orvoshoz honnan van ez az érték? Mert az nem terhelés ha te otthon bevágsz egy csokit, majd megméred a cukrodat.
2020. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam terheleses vervetelen,es eeszt-n (ugyfelkapus cuccos) megneztem az eredmenyeim.
2020. szept. 8. 18:24
 3/6 Derjaderja ***** válasza:
70%

Hatáerértek. A lényeg hogy mekkorák a cukraid a diéta mellett. Éhomi és 60 percest mérj minden főétkezéshez.

Amíg azok jók, nincs gond.

2020. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Nekem ugyanennyi volt. Diétát kellett tartanom, de nem túl szigorúan. Annyi, hogy kerülnöm kellett a cukrot, fehér lisztet, és mértékkel enni.
2020. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Határeset. Sok doki legyint rá


Saját érdekében azért diétát érdemes tartani. =


Napi 5x étkezés. Lassú szénhidrátot kell fogyasztani kevés gyorssal.


Facebook IR csoportba, ha belepsz, a fájlok között nagyon sok hasznos infó van

2020. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Derjaderja ***** válasza:
28%

3 vagyok és múltkor hosszan leírtam egy másik kérdésnel, hogy nekem 7,0 lett a terhelésem 26.heten, legyintettek rá, de én mértem.

Most 30.het van es alig tartható, nem light diéta kell rá, hanem a kőkemény merlegen kimért minden, cssk egyfajta kenyer jó, semmi feherliszt, semmi cukor, se krumpli se rizs se tej. Csak tízórai es uzsira bír el egy kis almat, amúgy semmi gyors.

Alig birom bevinni a kalóriát mellé, fogyok.

A legkisebb diéta hibara (pl pékségben vett teljes kiőrlésű 1 szelet pizza, ami ugye nyilván hazug és kevert liszt) 10 körüli a 60 perces érték.

Ugye 7,0, lazábbak 8,0 felett (60 perces adekvát diéta mellett), vagy akár 5,0 ehomi felett inzulint állítanak be, szóval én nem tudom meg fogom-e úszni ahhoz képest hogy azt mondták, a terhelésem oké, na jó, tartsak diétát és akkor nem is kell mérni (és nem is küldtek diabetológiára).

2020. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!