Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes babós vagyok! Mit...

11 hetes babós vagyok! Mit lehet csinálni majd, hogy a szülés könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szülésznőm javasolta!

ÉN különböző homeopátiás golyókat szopogattam. Ha kell megtudom adni, hogy melyikeket kellett nekem szedni.

Málnalevélteát ittam, napi két bögrével.

2008. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

kismamajóga, légzéstechnika

kismamatorna

málnalevél tea a végén

homeopátiás golyócskák vajúdáskor

+ tudatos felkészülés, a fájdalom elfogadása

2008. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

előszőr is 11hetesen nem ezen agyalni.mi lesz a finisben?nem megbántásból, de próbálj még ne a szülésre gondolni, élvez ezt a szép állapotot.

sok boldogságot

4hónapos kisfiú anyukája

2008. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A golyókat és a málnalevélteát csak a 36 héttől szabad fogyasztani. de még ráérsz ezen gondolkodni. élvezd a babavárás szép pillanatait. Nem szabad ezen rágnod magad, mert attól rosszabb lesz a végén.
2008. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
11 hetesen is nyugodtan gondolkodhatsz azon, hogy mivel segitesz majd magadon es a baban, amikor itt lesz az ido. A kismamajoga allitolag nagyon jo. A pilateszt is ajanljak. En speciel kismama uszasra jarok, ami nagyon szeretek. Es termeszetesen mindaz, amit az elottem szolok is irtak.
2008. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A dokiddal mindenképpen beszéld meg, hogy mit szeretnél az előttem szólók lehetőségeiből! Az is nagy könnyítés, hogy az legyen a szülőszobán, amit Te szeretnél! Ha finisben vagy, nézd meg (vagy előbb) a szülőszobát, hiszen ott is vannak szüléskönnyítő dolgok! A gondolati felkészülés nagyon fontos! Az én esetemben volt homeo (szülőszobán is), málnalevél tea, vajúdó kád. Esetemben apuka bent volt, ő adagolta a homeot, adta az ásványvizet, a szőlőcukrot.

Szerintem se járjon még ezen a fejed! Élvezd a várandósság pillanatait! Én imádtam! Lesz lehetőséged a szülésre felkészülni az idő múlásával! A lehetőségeket az élet tárja eléd kismama- és babamagazin formájában:).

Üdv

3 hós baba anyukája

2008. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!