Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességnél mennyire fáj a...

Terhességnél mennyire fáj a köldök kifordulása? És nagyjából mikor történik? Még csak tervezünk, de félek ettől a dologtól (is).

Figyelt kérdés
Viszonylag kicsi és sekély köldököm van, ezért is félek jobban, nem olyan nagy és mély, mint sok más nőnek. Volt, aki azt mondta, neki nagyon fájt.

2020. szept. 13. 13:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Én nem éreztem, észre se vettem, sőt, mondhatni fel se tűnt.

Annyi minden volt a 9 hónap és a szülés alatt, hogy ez az apróság nem játszott semmilyen szerepet.

2020. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fordult ki egyik terhességemnél sem. Mindkétszer ugyanúgy nézett ki, mint egyébként.
2020. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Kb 6.honapban fordult ki... Nem fajt, most sem faj, olyan mint ewgy puha gomb :D
2020. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) Igen, gondolom én is, hogy lesz ott még más egyéb is, ezért lenne jó legalább ezt az egy problémát megúszni. :) Sekély állapota miatt parázok csak jobban, gondolom így hátrányban vagyok azokkal szemben, akik mély köldökkel rendelkeznek.
2020. szept. 13. 14:12
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájt egyáltalán. Fokozatosan nyúlt ki, és csak a másikkal lett igazi gomb, de az sem egyik napról a másikra - szerintem vicces volt, egy barátnőm mondta, hogy az sütőn a jelző, hogy kész a gyerek :) Ha belegondolsz, az csak bőr, max. érzékenyebb, ha hozzáér a ruha vagy pont ott van a nadrág dereka, mert eddig nem volt szokva.
2020. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem fordult ki, csak ellaposodott. Most olyan mint elotte.
2020. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg csak bőr, meg is lepődtem, hogy volt aki azt mondta, neki már attól is fájt, ha a pólója / blúza hozzáért. Most kicsit megnyugodtam, köszi szépen! :)
2020. szept. 13. 14:22
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 8. hónapban kijött,de egyáltalán nem fájt.
2020. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fordult ki, nem is lett lapos, bemélyedés maradt, csak kicsit sekélyebb. Korábban köldöksérvvel műtöttek, kicsit aggódtam, de semmi bajom sem lett és normálisra állt vissza. Mikor sérvem volt, aprócska ugyan, de akkor fájt.
2020. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

Senkitől nem hallottam, hogy ez fájna, nekem ki se fordult.

Ellenben, hogy legyen valami reálisabb parád: 7 hónapot hánytam végig a 9-böl, mozdulni se tudtam, vagy ott van pl. a toxémia, vagy a terhességi cukorbetegség, rengeteg baj lehet terhesen, a köldököd ehhez képest semmi.

2020. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!