Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhesen 10mm-es...

6hetes terhesen 10mm-es petezsak látszik, akkor 7hetesen már kell látszódjon a magzat igaz?

Figyelt kérdés
Multheten voltam 6hetes, 1napos terhes. Most szerdán kereken 7hetesen megyek vissza az orvoshoz. Remélem már fog latszodni a babám.
2020. szept. 14. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Öhm csak egy pont lesz még nem több
2020. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én 7hetesen voltam először, pont azért, hogy már biztosan lehessen látni valamit, és legyen szívhang is! Ez pontosan így is történt, drukkolok Neked is!


20hkm

2020. szept. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon izgulok..
2020. szept. 15. 09:59
 4/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Olyan nagy látványosságra ne számíts, “csupán” egy lüktető bab formát látsz majd, de a világ legszebb érzése ❤️❤️❤️
2020. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos üres a petezsak, most 15mm. Nagyon bízom benne, hogy van még remeny és jovoheten már ott lesz a kis babám. Egyenlőre kétségbe vagyok esve és nagyon meg vagyok ijedve, de bízok a legjobbakba.
2020. szept. 16. 22:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy később fogant, nyugi! Nagyon drukkolok Neked! ❤️ 2,4-es
2020. szept. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Enis bízok a legjobbakban. De azért kétségbe is vagyok esve. Ilyenkor már azért szokott minden latszodni. Bár 28.naposak voltak a ciklusaim a pete éresem mindig össze vissza volt nem félidőben. Ezért nem tudom mikor foganhatott. Viszont az is el keseríto hogy a petezsak is 7 hetesnék felel meg. Így sajnos már nem sok a reményem. Se rosszullét, semmi. Csupán a cicim fáj nagyon és feszül. Nagyon ritkán van egy kis hányinger de ennyi.
2020. szept. 17. 07:51
 8/13 A kérdező kommentje:
Délelőtt elég erős hányingerem volt többször is, de hányás nem kísérte. Délután viszont mensi szerű gorcseim voltak, de elmúlt. Egész nap fáradtnak érzem magam.
2020. szept. 17. 15:35
 9/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! A tünetek meglétéből, hiányából ne következtess semmire, tapasztalat! Nekem inkább 8-12hétig volt hányinger, de a fáradtság a mai napig nem jött elő! Mindenki más! Nagyon drukkolok, kérlek tájékoztass, hogyan alkulnak a dolgok!
2020. szept. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm jól esik. Jövő hét szerdanal, ha addig nem történik valami ense tudok többet sajnos. És olyan nehezen telnek a napok, hogy az borzasztó. De fogok írni mindenképpen. Igazából ma úgy keltem, hogy hánytam. Nem tudó ez jó jel e esetleg. Azért figyelem a testem jeleit, hátha jelent valamit.
2020. szept. 18. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!