Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel lehet növelni a baba...

Mivel lehet növelni a baba súlyát? Diéta? Vitamin?

Figyelt kérdés
Magas vérnyomás miatt tartok tőle, hogy hamarabb megindítják a szülést, szeretném, ha legalább a 2500 g-ot elérné a babám. Ha többet eszem, akkor csak én hízok, vagy a baba is?
2010. aug. 7. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha többet eszel akkor csak te fogsz hízni,esetleg emiatt még vizesedni is fogsz ami megintcsak nem jó a babának.

A kisbaba elveszi magának a tápanyagot amire szüksége van,szerintem a vitaminnal nem árthatsz semmit!


Barátnőm toxémia miatt volt kórházba,de az utolsó pillanatig próbálták bennt tartani a babáját(min.a 32.hétig) hogy minnél többet hízzon,aztán már életveszélyben volt és a 32.héten kivették akkor volt valamivel több mint 1kg-os a baba,a toxémia miatt volt ilyen kicsi de mára már 5 hónapos és semmi baja(kopp kopp)


Kitartás:-)

2010. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!