Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alvás után mindig fajnak az...

Alvás után mindig fajnak az ujjaim picit dagadtabbak is de nem vizesek.. miért? más valakinek is faj? 35hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is víz lesz csak minimális.
2020. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Derjaderja ***** válasza:
Carpal tunnel
2020. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ó, igen, jelen! Hetek óta, kb 34. héttől kezdve szenvedek ezzel. Olyan kevés kellemetlen terhestünetem van, de ezt eléggé utálom. Reggel alig tudom behajlítani, de napközben se múlik el teljesen, és már a gyűrűmet se tudom felhúzni. Nem carpal tunnel ez, csak a terhesség miatti vízvisszatartás miatt ugyanazok a tünetek, majd szülés után elmúlik.

Amit csinálni lehet: tartsd melegen, és igyál Calcium-Sandozt, akár 3-4 tablettát is egy nap. Nekem segített egy kicsit.

2020. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :)
2020. szept. 27. 21:10
 5/8 Derjaderja ***** válasza:
100%
3. Hát de, ez carpal tunnel, aminek egy ismert hajlamosító tényezője a terhesség.
2020. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vizes. Nekem olyan mértékű lett, hogy nem tudom mozgatni és virsli, hogy eljárok masszíroztatni kismama masszázsra. Az sokat segít. 40 hetes.
2020. szept. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy kis víz. Én a terhesség alatt nem vizesedtem látványosan pedig a nyarat végig vittem. Szülés után pár nappal vékonyabbak lettek az ujjaim is. Kicsit vizes volt de én azt hittem a hízástól van. Mondjuk másnap a lábfejem dagadt be úgy, hogy nem fért bele a papucsomba a lábam. Kitartás! 🙃
2020. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szules utan 1-2 héten belül biztosan elmulik. Egyébként nekem attól lett kicsit jobb (legalább nem zsibbadt) ha sokszor felpolcoltam a kezem. Ami rontott az állapoton az ha sok sosat ettem a vizvisszatartas miatt, és ha megeroltettem pl. Tornazasnal, vagy házimunka közben.
2020. szept. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!