Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt, ha körbefóliázom magam a...

Árt, ha körbefóliázom magam a terhestornához? Lent

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik a kérdés,de mikor tornázok,akkor mindig a hasamat,és a combjaimat tekerem körbe áttetsző fóliával,sokkal hatásosabb volt a torna.Most,h babás vagyok,lehet tovább így tornázni?Nem árt a picinek,nem lesz "melege"?Csak sima kismama tornára gondolok,ami nem emeli a pulzust nagyon.

Még csak 8 hetes vagyok,mikor kezdjem el a kismama-tornát?

Köszi a válaszokat.

8 heteske


2010. aug. 7. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

De árt!

Napozni sem szabad(na),szoláriumba járni se és forrós vízbe fürdeni sem!!

A magzatvíz 37 fokos,és nem véletlen nem melegebb:-)

2010. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
eleve hülyeség amit csinálsz,nem még ilyenkor...
2010. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

oké,bocsi.a fólia eddig hatásos volt,ezért gondoltam,de ha nem akkor nem...

köszi

2010. aug. 7. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Kismamatornázz nyugodtan, de ezt a fóliázást felejtsd el egy darabig! A torna addig mehet, amíg jól esik neked, semmiképpen ne erőlködj, ha már nem megy!!
2010. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NE!!Egyrészt mert semmi értelme ( fogyni nem fogsz, és hiába fóliázod be a hasad, attól még nőni fog), másrészt mert árthat.A fólia alá beizzadsz, felmelegszik a hasad.Minden olyan dolog káros, ami az anya testhőmérsékletét növeli( forró fürdő, szauna, szolárium).Maga a torna természetesen nagyon jó, de nem az a célja, hogy felmelegítsd a magzatvizet a fóliával.
2010. aug. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom,azért kérdeztem,h melege lesz e!Már várom,h nőjjön a hasam,nem azért tekerném be magam,h ne nőjjön.... :S

Csak kicsit zsíros a hasam,gondoltam így a terhesség alatt is lehetne fogyasztani...

De akkor nem használom.Még az elején vagyok,de amúgy semmihez sincs kedvem,nemhogy tornázni....Még ahhoz is erőt kell vennem magamon... :)

Köszi a válaszokat.

2010. aug. 8. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:

nyogodtan tornázhatsz,de mértékkel!a hasazást viszont felejtsd el!!!!fölösleges tekercselni hisz mostmár nem hogy kisebb nem lesz a pocakod csak egyre nagyobb :-)))!

én viszont úgy tudom,h terhes tornára a 16.héttöl ajánlatos elkezdeni járni!nekem tudod mi vállt be?Rubint Réka kismamatornája!én igencsak elkezdtem hízni a várandóságom elején a 4.hónapra 5kiló plussz volt raktam,majd 2-2kiló a 6.hónapra és onnantól havi egy kiló ugy h nagyon kellett néznem,h mit,hogyan és mikor eszek!viszont ez a torna sokat segített,mert sokan mondták már a végefelé,h hátulról nézve nem is látszik,h pocakos vagyok!emellett jártam az Áekbe terhestornára is,nagyon szerettem!szerintem próbáld ki aztán meglátod,h tetszik-e!

boldog,problémamentes babavárást neked!

ja még annyit,h elhiszem,h várod már,h nagy pocid legyen,én imádtam a pocakom,szerettem várnadósnak lenni és nagyon sokáig hiányzott is az az érzés szülés után!

2010. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!