Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vannak ezek a szurkálások?

Miért vannak ezek a szurkálások?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok, szombaton töltöm a 30.hetet. Egy hete 3111 mehszajjal az orvosom beküldött kórházba,de meg beszéltük bent a dolgokat és végülis ki engedtek. Kaptam 2 dexa injekciót,és szinte egesznap fekszem. Akkor kelek fel ha wc re megyek,vagy ha eszek. Illetve magnéziumot szedek. Sokat mozog a babám,és érzem,hogy néha a hasam alján ki nyomja magát egy pár mp-ig és akkor kellemetlen,de nem fáj. Viszont ami aggaszt,hogy reggel óta, jobb oldalon egy ponton szúr a derekam,illetve van,hogy elől a hasam alja a csipőm irányában ahol van a csont ott is egy ponton szúr. Nem erősen egyik sem és mindig csak pár másodpercig, de rettegek,hogy talán szülés. Lehetséges az is hogy a sok fekvéstől,vagy nyomná a baba az ideg szálakat? Kezdek panikolni
2020. okt. 1. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem idegszal lesz. A szules meginduladanak a jele a gorcsok,kemenyedes es derekfajdalom. Minden jot! Pihenj. Nyugi. 30 .het felett mar nem lesz gond,ha meg is szuletik .
2020. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs gond, de a dokidat hívd fel, az a legbiztosabb. :)
2020. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!