Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez csak az ijedtsegtol van,...

Ez csak az ijedtsegtol van, vagy lehet valami alapja is?

Figyelt kérdés

Ket napja voltam nogyogyasznal, 30hetes kismama vagyok. A mehszajamnak 2000es erteke van, mondta a doki, hogy jo esellyel fenn all a koraszules lehetosege. Irt fel magnesi citricitet. Ha kemenyedik a hasam, vagy gorcsol es nem hagy alabb, azonnal korhaz...

Na most ket napja furan erzem magam, letort vagyok, vagy nem is tudom, csak azt, hogy felek. Mintha kemenynek ereznem a hasam, mintha mindig gorcsolne..

Ma a vedono azt mondta, nem kell ragorcsolni.. Oke ez mind szep es jo, csakhogy 4eve ugyanez tortent, akkor 36.hetre született meg a lanyom, ugyanugy 2000es ertek, felirt magnesi citrici...



2020. okt. 1. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A stressz nagyon nem jo most neked, sajnos attol is elindulhat valami... Nekem is kemenyedik a pocakom, de amiota magnosolvot iszok kevesbe. Tobbet pihenek, nem idegeskedek, mondjuk nekem tokeletes volt legutobb a mehszaj allapota. Ha valoban gorcsolsz is es tobbszor is kemenyedsz 1 oraban, akkor en mennek a korhazba... Vegyel rgy kellemes meleg zuhanyt, pihenj, relaxalj valami kellemes zenere, aludj.. Ha tovabbra is fennall, menj be a korhazba.
2020. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj és reméljük most is kihuzod a 36. hetig.
2020. okt. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fekszel is? Nekem is rövidült a méhnyak, meg kicsit a méhszáj is nyitva. Magnézium, plusz egész nap fekszem. A 36. hét betöltéséig biztosan marad a fekvés. (35+5)
2020. okt. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a tünetek csak a parázástól vannak. Az előző szülésedre pedig nem negatívan kellene tekinteni, mert egy 36. hétre született baba már nagyon jól fejlett, remélem most is kihúzzátok addig.
2020. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!