Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphastontól lehet e valami...

Duphastontól lehet e valami baja a babának ??

Figyelt kérdés
Kérdeztem az orvost azt mondta hogy ő ezt nem tudja meg mondani , de ezt a gyógyszert irta ki. Nem tudom mit csináljak naponta 3x kel szednem már 4dik napja szedem.. A babának árt ez vagy nem?? Mert halotam hogy ez fent tartja a terhességet meg a vetélés sem lehetségges ... de viszont az orvosom mondta ezt és nem tudom mit higyek erről a tablettáról

2020. okt. 2. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Válts orvost ha nem bízol benne, de esetleg a laikus okoskodást is befejezheted, mert láthatóan nem vagy orvos.
2020. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel



Alapvetően a nem szedése az ártalmasabb

Mert terhesség megtartó szerepe van



Nem bizonyított tanulmányok alapján, statisztikailag nagyobb arányban fordul elő progi pótlásnál rossz húgycsőhasadék fiúknál..


A fiam teljesen egészséges..

2020. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!