Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívszúràs vàrandósan? Normàlis?

Szívszúràs vàrandósan? Normàlis?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok ès 3 napja mindennap 3-4 oràn keresztül szúr a szívem. Eddig nem volt problèmàm soha. Se kàvèt se colàt se energiaitalt nem iszom. A pulzusom jelenleg 82. Ha jól tudom ez tökèletes èrtèk? Volt valaki így? Menjek el a hàziorvosomhoz?
2020. okt. 2. 22:29
 1/6 anonim válasza:
100%
A szív nem tud szúrni. Legalábbis engem ezzel nyugtatott meg egy orvos.
2020. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanígy a terhesség elején volt hasonló, a mellkasom szúrt, azt hittem a szívemmel van a gond. Esténként jött elő főleg. Pár hét és elmúlt, viszont az én esetemben a gyomorsav okozta.

Hogy nálad mi áll a háttérben, azt sajnos orvos nélkül nehéz megmondani.

2020. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyomrod lesz az, a szív nem szúr, ha meg fáj, inkább hátul szokott, a hátnál.
2020. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehetsèges mert nagyon kínozz a hànyinger ès a sav de hànyni nem tudok úgyhogy nagyon vacakul vagyok. Elől a bal mellemnèl èrzem .
2020. okt. 3. 01:59
 5/6 anonim válasza:
Igyál rá hideg tejet, vagy kb egy kk. Szódabikarbóna pici vízzel ha nincsen savlekötőd. :)
2020. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanàcsot. Kipróbàlom, nincs sajnos a dokim nem akar mèg felírni szerinte korai.
2020. okt. 3. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!