Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja alig érzem hogy...

2 napja alig érzem hogy mozog. Azt is ritkán. Tiétek is lusti? 25 hetes

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Azért szerintem nem ártana egy vizsgálat. Ha a megszokotthoz képest jóval kevesebbet mozog, vagy egyáltalán nem, az baj is lehet. Nincs otthon magzati szívhang figyelőd?

Nyilván függ attól is, hogy hogy helyezkedik, vagy mekkora a baba, de inkább nézesd meg feleslegesen, mint, hogy baj legyen.

2020. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképpen orvoshoz mennék hogy nézzék meg. Nekem lassult a 28 hét környékén szerencsére minden rendben volt, de ha újra előfordul akkor biztos újra megnèzetnèm.
2020. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megyek orvoshoz csak kíváncsi voltam más van e így.
2020. okt. 6. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Persze a frontok miatt mozoghat kevedebbet. Azért nem kell túlaggódni. Nekem is volt már, hogy egész nap meg se mozdult este is csak egyet kettőt mutatóban. Másnap meg egész nap nyomja. 37 hetes
2020. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a lányom már lassan egy éves, de emlékszem, minden alkalommal, mikor kicsit hűvösebb idő lett, mint előző nap, lustizott. Alig mozgott, koncentrálni kellett, hogy érezzem.
2020. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont 25 hetes vagyok és ugyancsak lustábbnak érzem az elmúlt napokban. De például este meg úgy beindult, hogy majd kirúgta az oldalamat. Ma viszont ismét alig érzem, de lehet, megint inkább este lesz aktív.
2020. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is nagyon változó, a napokban mondjuk átlagos volt.

Próbálj meg valami gyors szénhidrátot enni, ha arra sincs reakció, akkor beszélj orvossal.

2020. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy írtatok. Mindenkinek ment a zöld.

Voltam orvosnál és minden rendben van :)

2020. okt. 7. 07:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!