Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. Héten már másodjára...

28. Héten már másodjára hánytam. Lehet a progeszterontól?

Figyelt kérdés

2 hete ch diétát kell csinálnom, emellett 3 hete újra szednem kell a Progesterone exeltist, szájon át este. Nekem a doki azt mondta, hogy vacsi után vagy közben vegyem be, mert rosszullétet okoz. Ez az első 12 hétben is így volt, persze akkor is volt hányás.

Most mióta újra szedem már 3x hánytam, legfőképp délelőtt. Ez lehet a progeszterontol vagy mire gondoljak?



2020. okt. 11. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt szedem napi kétszer,de én annyira szédültem tőle,hogy már hüvelyben használom.

Nekem amúgy úgy mondta az orvos,hogy minél távolabbi időpontban vegyem be az ètkezèstől.

Betegtájékoztatóban is ez. Pont a mellèkhatások miatt.

Használd hüvelyben!

Ha továbbra is hánysz, akkor nem a Progeszteron okozta.

2020. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért szeded a progeszteront? Ha koraszules megelozese miatt, akkor amugy is huvelyen keresztul indokolt.
2020. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért szedem igen, de a nődoki mondta, hogy szájon át szedjem. Így szedtem első 12 hétben is. Most megpróbáltam, hogy utána már nem eszek, azóta nem hánytam. Szerintetek hüvelybe használjam? Nem fog ki folyni?
2020. okt. 16. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Én oda használom. Folyik ki belőle,de amennyi kell,az felszívódik. Ha fölhelyezem, akkor próbálok egy órát mindig feküdni.
2020. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most kérdeztem meg a dokimat, azt mondta használjam hüvelybe. Remelem hatasos lesz Így is :)

Köszönöm a tanácsot!

2020. okt. 16. 12:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Még olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek elegendő a napi 100mg?nekem csak 1 bogyót kell fel helyezni.Nem kerdojelezem meg az orvosom tudását, csak sok cikkben azt olvasni, hogy huvelyben keresztül 300mg kell 🤔
2020. okt. 16. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 200mg-os a tablettám és abból kettőt kell használnom.
2020. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3*200 mg kellett huvelyen keresztül.
2020. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!