Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy van 10hetesen?

Ki hogy van 10hetesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok vàrom a 10hetes kismamàkat..én jelenleg annyi vagyok..jól érzem magam...azon kívül hogy nagyon kivànom az édességet néha megszédülök de màs ok nincs ami aggasztana...írjatok....még annyi hogy néha görcsöket a hasam derekam de szerintem ez nem probléma.

2020. okt. 16. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én csak nagyon közelednek a 10.héthez.. Jelenleg a gyomorsavval küzdök. 🙄

A hangulatingadozás állandó...

2020. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Èn egy kicsit előrèbb vagyok nekem de nekem 10 hetesem sűrü vizelèsi ingerem volt ,hànyinger,hànyàs, sav.. ès mellfàjdalom. A mai mapig tart mèg . 12+4
2020. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Gyomorégés nàllam is előfordul.meg főleg éjszaka pisilek sokat...de alapjàraton minden màs rendbe van
2020. okt. 17. 10:42
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem az a 8. hét környékén volt gyakori, mostanra csillapodott. :)


Jó egészséget mindenkinek!

2020. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 jety12 ***** válasza:
Savam sokszor van,az émelygés hol elmúlik 1 hétre aztán 1napra előjön.Éjjelente megébredek többször pisilni és nehezen alszom vissza..amugy minden ok.10+5napos
2020. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Holnap leszek 10 hetes második terhesség. Lányom 5 éves. Vele edesseget ettem állandóan. Nem voltak reggeli rosszulléteim. Most minden reggel émelygek, hányingerem van. Míg nem eszek vmit. De most csak sosat tudok enni. Édeset nem, állandóan pisilek. Napközben elvagyok, az állandó álmosság már én hűlni kezd. Mindenkinek boldog baba varast :)
2020. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Édesség evés az nàllam van most...szinte azt kivànom meg a gyümölcsöket...boldog babavàràst és vigyàzzunk egymàsra
2020. nov. 1. 20:12
 8/19 anonim ***** válasza:

Én a héten töltöm a 12.hetet.

Én is inkább a gyümölcsöt kívánom.


Nektek van hüvelyben lévő fájdalom? Hirtelen szurkálás? Pár napja jelentkezett.. ☹️


Jó babavárást mindenkinek!

2020. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Sziasztok!

Én most vagyok 9+2 napos, holnap megyek ultrahangra.

3 hete szinte egész napos (főleg étkezések után) hányingerem van, párszor hánytam reggel is este is. Melleim is nagyon érzékenyek. A tünetek inkább este erősebbek. Van 1-2 nap, hogy enyhülnek, aztán visszatérnek. Volt júliusban egy missed ab. műtétem, ezért most jobban aggódom, remélem minden rendben van, holnap kiderül :)

Hüvelybe lévő fájdalmam nem szokott lenni, inkább a hasamat szoktam érezni, ahogy húzódik, néha a derekam is nyilal pár pillanatra.

Amúgy én is inkább az édességet és gyümölcsöket kívánom :)

Írjatok majd, kivel mi a helyzet :) Boldog babavárást!

2020. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8as nekem a jobb petefeszkem fáj, megnezte a doki semmi baj... Húzódnak a szalagok. Meg felallaskor vagy hirtelen mozdulatkor huzodast érzek a mehebe, gondolom ez is szalag nyulas.. Első terhesegemnel végig mensi szerű górcső volt. Az most nincs. Arra is azt mondták h nyúlik a mehem és azt érzem... Ilyenkor ez normális, elvégre mekkora baba jön ki belőlünk l, hihetetlen :) biztos a hüvely fájdalom is ezzel kapcsolatos... Nekem 7.het körül volt ilyen érzésem olyan volt mintha lent lenne a baba... De sztem ez így is lesz nekem. H nagyon fogja nyomni a holyagom ami talán ki terjed a hüvelyi nyomás feszules érzésre... De nyugiii dokinál kérdezz rá.... Én is mondtam a petefeszkem egyből megnezte...
2020. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!