Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez bajt jelent?

Szerintetek ez bajt jelent?

Figyelt kérdés
Vasárnap teszteltem pozitívat, de menstruációs görcseim vannak, és tegnap a bal petefészkemnél éreztem szúró fájdalmat, ami magnézium bevétele után el is múlt.. kibírható görcsök, de mégis aggaszt. Időpontom november 4-re van a dokinál. Valaki nyugtasson meg hogy ez normális dolog?!

2020. okt. 20. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Igen, normális, amíg nincs vérzés.
2020. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére vérzés nincs
2020. okt. 20. 22:28
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a görcs nem jelentett jót...2 nap görcsölés után elkezdett ömleni a vér és elment a baba. Viszont sokaknál olvastam, hogy nem lett semmi baj. Ha mensi görcsnél erősebb, akkor menj el előbb orvoshoz, vagy ügyeletre, lehet kell progi pótlás.
2020. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2020. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kibírható, nem erős görcsök, csak mégis aggaszt, első baba

Ma is csak egyet belegörcsölt és el is múlt, ez kb szombat óta.

De a görcsöket már éreztem kb 2 hete, azóta mindig azt hittem meg fog jönni.

Egyébként is volt időpontom orvoshoz, mert rendszertelen menzeszem volt, 2 hónapokat is kimaradt, peteérésem sem volt tavaly, ezért nem is gondoltam hogy pozitív lesz a tesztem.

Múlt hónapba is csináltam egyet, az negativ lett, de most 4 tesztet csináltam, mind nagyon erős pozitív

2020. okt. 20. 22:58
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is görcsölt. Nekem azt mondták akkor,hogy nyúlnak a szalagok mivel a méh elkezd rohamosan nőni .

Mensis görcseim voltak neha az egyik oldalon szuro fájdalommal.

Január végén szültem. :)

2020. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Nekem eltartott a 7-8. hétig. Utána meg az ijesztett meg, hogy hirtelen elmúlt. De az is normális. :)


9+2 hkm

2020. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem is görcsölgetett. 5.héten volt, hogy akkorát beleszúrt, bár ez csak egyszeri eset volt, hogy azt hittem, vége. Mai napig szokott lenni mindjárt megjön érzésem és szurkálás, nyilalás. Nagy adag jó felszívódású magnézium és pihenés segít.

19 hkm

2020. okt. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem akkor amikor a nem várt mensim lett volna olyan erősen görcsölt a hasam, hogy biztos voltam benne, hogy ez nem normális.. Hiába teszteltem pozitívat.. De aztán ahogy letelt a nem várt mensi időpontja ez el is múlt :) És szerencsére azóta sem jött meg...:)

15 hkm

2020. okt. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is görcsölt az első pár hétben, de az orvos azt mondta, ez teljesen normális és gyakori tünet ilyenkor. Aztán amikor elkezd majd nőni a pocak, akkor is lesznek valószínűleg furcsa hasi fájdalmak, meg amikor a vége felé már mindent nyom a baba. De amíg nem erős fájdalom, addig nem kell miatta aggódni.
2020. okt. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!