Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furosemidet írt az orvos,...

Furosemidet írt az orvos, naponta 2*20 mg-t mert olyan vizes vagyok, hogy benyomòdva marad a bőröm ha megszorìtom. Ezt terhesen szabad!?!?

Figyelt kérdés
Igen, olvastam a tájékoztatót hogy gondosan mérlegelve, ha többet használ mint árt akkor lehet, de én szó szerint retteget. Túl sokat nem ér, mert amikor beveszem pánikba esem, hogy kihajtja a magzatvizet és az eddig napi 2-3 liter helyett megiszok 5-6 litert mert egyszerűnek félek. Folyamatosan a babát figyelem, szivhang figyelővel közben, egész nap. Volt más is akinek ezt írták?? Vagy ez csak nekem hihetetlen?? Nagyon kérem aki használt ilyesmit terhesség alatt írjon hogyan alkalmazta mert ennek viszont nincs értelme hogy kényszeresen pótolom amit kihajt:-(((

2020. okt. 24. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A magzatvizet nem hajtja ki.

Gondolom minden más ki lett zárva. Van fehérje a vizeletedben? Vernyomásod? Hány hetes vagy, mennyit híztál?

2020. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
30.hét, a vérnyomásom kifejezetten alacsony. 50/90 nincs fehérje, 9kg hízás
2020. okt. 24. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nyomja a v. cava inferorodat és azért dagad a lábad. Vagy a kezed, arcod is? Alternatív dolgokat próbáltál már? Pl jóga, pihenj sokat bal oldalon fekve.

Itt van pár praktika: [link]

Megértem az aggodalmad a gyógyszer iránt viszont, ha csak 9 kg-t híztál, szerintem nem lehet rajtad olyan sok víz.

2020. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elìrtam bocs, 19kg nem 9 csak a telefon kontakt hibás.
2020. okt. 25. 04:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!