Ez mit is jelent?

Figyelt kérdés

Amikor elsonek voltam orvosnal kb masfel hete ezt a leletet kaptam:

GS: 12mm, embrio csomo sejtheto.

Akkor a 12 mm az most a babam merete, vagy a petezsak?


2020. okt. 25. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
A magzat mérete
2020. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
GS = gesztációs zsák.. Tehát a petezsákod mérete 12mm :)
2020. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen a petezsák mérete 12mm.Embiriot még nem látott csak sejthető hogy lesz jó esetben. Valószínűleg túl korán mentél orvoshoz ezért nincs még embrió.
2020. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amikor orvosnal voltam, a menstruacio szerint mar 8 hetes voltam. Azt mondta az orvos valoszinu kesobb foganhatott, de en tudom hogy honap vegen nem voltunk egyutt csak pozitiv teszt elott par nappal. :( Ha kozepidoben fogant a baba akkor is jok ezek az ertekek?
2020. okt. 26. 06:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban 8hetes vagy akkor már embriónak illetve nagy valószínűséggel szivhangnak is kellett volna lennie. Lehet tovább tartott a beágyazódás. Mikor kell vissza menned?
2020. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az le maradt hogy a petezsák mérete teljesen jó egy kora terhességnél a 12mm kb 6-7hetes terhességnek felel meg.
2020. okt. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Láttuk a kicsit, de tényleg igazán pici volt. Szívhangról nem beszélt, nem mondta hogy van és azt sem, hogy nincs. Egyébként jövőhéten megyek vissza, akkor már menstruációtól nézve 10+5 hetes leszek, de megmondom őszintén, hogy annyira rossz előérzetem van.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld.

2020. okt. 26. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:
3,5,6os vagyok.ha láttátok az embriót akkor nem értem miért azt írta a papírodra hogy embrió sejthető..mert akkor gondolom mondta az orvos is hogy "ott látható az embrió" így viszont szerintem ne idegeskedj rajta mert akkor már ott van a pici csak még tényleg ici pici és szivhang biztosan nem volt mert azt írta volna a papírodra hogy egy élő magzat.. és hallotad volna te magad is a pulzálást mert fel szokták hangositani a gépet hogy a szülő is hallja a kicsit..ne idegeskedj szerintem ez így biztató legközelebb biztos lesz szivhang is :)
2020. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Neked pár perc volt ezt leírni, de el se tudod hinni mennyit segítettél nekem. Lelkileg is.

Minden jót kívánok neked :)

2020. okt. 26. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!