Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan hogy terhes valaki...

Van olyan hogy terhes valaki és a tesztek nem mutatják ki és még a havi vérzése is megvan?

Figyelt kérdés

2020. okt. 28. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem tudom. Vannak ilyen varosi legendak, hogy ez letezik, de az a helyzet, hogy a terhesseg alatti verzes az sosem jelent jot, sokszor veteles a vege. Olyan talan van, hogy a teszt kesobb mutatja ki, mondjuk 1 hettel es akkoris halvanyan, de az, hogy vegig negativ maradjon, azt nem hiszem.
2020. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gyakorin az utóbbi hónapban heti 2-3 is van... legalábbis folyton itt pörögnek arcon.
2020. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annak h a teszt ne mutassa ki (márha egyáltalán jókor csinálja) kicsi az esélye.

Annyira nem fordul elő sokszor, mint itt a gykn

2020. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

A sokadik ilyen kérdés.. Kb hetente jut 3 legalább.

Olyan nincs, hogy rendszeres menzesz mellett nem mutatja ki a teszt. Olyan van, ha valakinek később fogant.

Rendes menzesz szerű/mennyiségű vérzés pedig terhesség alatt csak mese.


Fogamzásgátló mellett elhiszem ha valaki nehezen veszi észre ha becsúszik.

2020. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt vérzésem 3 hónapig. Hogy miért nem tudom... De mikor teszteltem majd leugrott a második csík. Nem urbán legenda, előfordul, hogy valakinek van vérzése (nagyon ritka esetben menstruáció = szuperfetáció). De én se hallottam olyat, hogy negatív lett volna a teszt.
2020. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!