Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hetet kezdtem. éjjel...

36. hetet kezdtem. éjjel forgolódás közben olyan érzésem volt mint ha kő volna a hasamban. Olyan nehéz és kemény volt. Lehet jóslófájás? (kisebb mesziszerűt is éreztem)

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Sya


Igen lehet máár jósló. Magnéziumot szedsz v már abbahagytad? Pihizz sokat. Még picit maradhat benn a babó.

Boldog babavárást és könnyű szülést

31 hetes kismama

2008. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem igazán szedtem magnéziumot pedig már a 30.héttől voltak keményedéseim.most meg már mindenki azt írja hogy felesleges.csak egy kicsit aggódom mert jó volna még legalább 2-3 hétig kihúzni.nagyon sokat nyom a babám sőt ilyenkor még pisilnom is kell.rengeteget pisilok és keményedek.próbálok pihengetni de ahol már van egy csöppség és házimunka ott igazán nem tudod betartani.
2008. nov. 29. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Most már ne szedd a magnéziumot, mert lelassítja a szülést és megnehezíti.

Én is ezeket érzem, mint a farkas aki megette a nagymamát.

Ha oldalról oldalra fordulok nagyon tud fájni, a kis lábait érezhetjük.

Reggelre meg teljesen végem van.

Üdv 38 hetes.

2008. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!