Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erőteljesebb magzatmozgás...

Erőteljesebb magzatmozgás vagy a magzatvíz áramlása miatt érzem ilyen furcsának?

Figyelt kérdés

Múlt héten még arra panaszkodtam, hogy a front miatt napokig alig mocorgott a baba, most pedig 2 napja olyan erőteljes mozdulatai vannak. Kicsit úgy érzem, mintha “rángatózna”. Nem tudom eldönteni, hogy baj van-e esetleg (köldökzsinór) vagy direkt így ficánkol, vagy a magzat víz vissza csapódását érzem a burokról?! Nektek is volt ilyen? Persze nem minden mozgás “idegrángás szerű”, hanem vannak nyújtózások, és sima gyengébb mozgások is és csuklás is.


Ha bemegyek megint a kórházba ilyennel már nem tudom mit szólnak! Múlt héten a kevés magzatmozgas miatt voltam...


Tudom nagyon para vagyok 😕

30 hkm



2020. okt. 30. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, nekem a fiam a vége felé már úgy mocorgott meg rugdosott hogy rendesen fájt. Mondtam is, hogy engem belülről fetrancsiroz ez a gyerek 😄 de nem volt semmi baj csak kevés volt a helye, 4 kilóval született 😅
2020. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális (lehet) mert az én lányom is össze szokott rázkódni ☺️. Olyan cuki olyankor 😁. Ma töltöttem a 38 hetet és már határozottan nem rugdos hanem fészkelődik, nyomja magát. Úgy hullámzik néha a hasam, mint a Balaton. 😁😁
2020. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen csajok! Próbálom magam megnyugtatni, hogy jól érzi bent magát 😊😊
2020. okt. 30. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan 😊
2020. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Én is a 30. Hétben járok.

De olyan szinten rátud kezdeni hogy azt se tudom milyen pózban lenne jó ülni feküdni... Főleg mikor este es hajnalban elkezd bulizni... Van hogy alig tudok elaludni 🤦

az apja élvezi elnézegeti a hasam ahogy mozog...neki ezaz esti program 😅 Nekem már néha kevésbé szórakoztató 😂

Túlságosan hiperaktív.

2020. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is ugyan ezt érzem 😁😁 már nehezebben megy az alvás, és néha annyira oldalt érzem, hogy nem merek arra az oldalamra fordulni 😊


Boldog babavárást! 😊

2020. okt. 30. 17:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!