Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Látszódhat már 10-11 hetesen...

Látszódhat már 10-11 hetesen a pocak? Első baba.

Figyelt kérdés

Karácsonykor terveztük bejelenteni a családnak, de a férjem szerint akkora hasam van, hogy jövő héten tutira rákérdeznek. (Tudják, hogy próbálkozunk már egy ideje.)


Próbáltam többféle bővebb felsőt is, de ha leülök, abban is látszódik.

167/63 vagyok, eddig fél kg jött fel, de a nadrágjaimat már nem tudtam begombolni, így vennem kellett újakat. Eddig 36 méretet hordtam, de most 38-asat kellett vennem.

A mellem is sokkal nagyobb, melltartót is kellett venni nagyobbat.

A baba mellső falon tapadt, ha ez számít, és miómám is van (remélem nem az nőtt meg).


2020. okt. 30. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem, felpuffadtál.
2020. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
A baba nem tapad sehova, csak a méhlepény. 🤦🏼‍♀️
2020. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is látszott, nem a baba, hanem a puffadás+cicik miatt. Mi 13 hetesen mondtuk el, de szinte mindenki mondta hogy már sejtette, mert látta rajtam :D Pedig én is próbáltam takargatni.
2020. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha mellsőfali a lepény, akkor később is fog nagy valószínűséggel látszani. Amúgy nem tartom valószínűnek. Felpuffadhattál
2020. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha el mered mér mondani akkor szerintem nyugodtan. Van akin korábban látszik. Ha még nem szeretnéd akkor bő ruha és egy sál is tud segíteni. Ha meg rákérdeznek akkor ki is térhetsz ha úgy jobban esik, pl: majd térjünk erre vissza pár hét múlva. Ez csak rátok tartozik, amíg ti úgy akarjátok.
2020. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Nekem mondhat bárki bármit a lényeg ugyan az. Nem a baba akkora hogy pocakod legyen, de igenis Ő az oka a puffadasnak, szélesedik a csípő a hormonok dolgoznak rendesen! Nekem 11hetesen egy nadragom sem ért össze elől első fiammal.

2.fiammal szintén, vele az arcom is más volt, rögtön levágta mindenki már a 8.héten

2020. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
78%
Nekem látszott ennyi idősen, igaz, ikrek voltak.
2020. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Hát, ha most vagy 11 hetes, akkor karácsonykor már 18-19. het körül leszel, ha olyan az alkatod, nem is tudod addig letagadni.


Én most 16 hetey vagyok, de már látszik, észrevehetően kismamapocakom van, igaz, én vékony vagyok, nyilván szembetűnő, hogy gömbölyödik valami.


Amúgy volt, aki nálam már rákérdezett 10 hetesen, pedig akkor szerintem meg nem is látszott semmi. A 12. héttől látom, hogy nőne a pocakom, gondolom puffadhatom vagy azért, mert a méhem tolja felfele a beleket.


De a lémseg, hogy ha vékony vagy és már most kezd látszani, akkor tuti nem lehet titkolmi karacsonyig.

2020. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem látszott, de csak második terhességnél, mivel nagyon közel volt a két terhesség, a szalagok szinte azonnal megereszkedtek attól a minimális nyomástól is.

Ha szeretnétek meglepetésként karácsonykor bejelenteni, akkor titkoljátok. De ha annyira nem fontos, hogy mikor mondjátok el, akkor mondhatjátok nekik most is. Az is lehet, hogy nem mernek majd rákérdezni, mivel félnek, hogy esetleg kicsit felszedtél magadra, és az ciki lenne nekik. 🙊

2020. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!