Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A joslok tenyleg nem jelentene...

A joslok tenyleg nem jelentenek semmit? Ezek a tunetek szerintetek azt jelentik nem viszem vegig?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdodott a "buli" 38.hetet toltom. A joslok egyre erosebb menzi gorcsok, kemenyedes, derekfajas, farokcsontom az le akar szakadni. A medencem, csipom, combjaim is sajognak olykor, gondolom tagulok? Illeszkedne be a baba mar? Illetve par napja sajognak a labujjaim, kezujjaim is, ma reggelre bedagadtak rendesen, hajlitani is alig birtam, utana jobb lett. Vernyomas, vizelet, minden rendben, minden vizsgalat eddig okes,holnap megyek nst re,eddig total zart voltam, de en mar nem bannam, ha jovoheten megszuletne, eddig olyan jol voltam, aktiv voltam, most egy hete egy 70 eves oregasszonynak erzem magam...
2020. nov. 1. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. 38 hkm vagyok èn is. Ugyanazokat èrzem, mint te...igaz nekem csak a kèz ujjaim zsibbadnak már 2 hete kb. Jóslóim nekem is vannak már, nèha elèg fájdalmas. Én ma megyek orvoshoz, kiváncsi vagyok, hogy mit mond majd. Örülnék ha a kiírt napig bent maradna, mert nekem fontos lenne az a dátum, de igazából már minden "nem szeretem" napon amit "megbeszéltünk" túl vagyunk, úgyhogy igazából akármikor jöhet. Nekem is nehéz már, cammogok, lihegek, fáj a hátam, szeméremcsontom...de ezt a kis időt kibírom.
2020. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33. héten majdnem megszültem, de sikerült leállítani. Már betöltöttem a 40. hetet, jóslók hetek óta vannak, baba sehol. Én már annyi mindent hallottam hogy mi jelezheti előre, hogy már inkább nem hiszek el semmit.
2020. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor elmentem az első ctg-re már két hete fájdogált a hasam. A ctg-n mondták is, hogy keressem meg az orvosomat mert fájásokat mutat. Megvizsgált a doki. Zárt volt a méhszáj. A baba feje fenn volt még. Azt mondta intenzív jóslók ne törődjek vele. Ez volt csütörtökön. Szombaton délelőtt elment a nyákdugó éjfélkor a magzatvíz is elfolyt. Nem jósló volt.
2020. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. En ma voltam szinten a 3.ctg n...minden rendben volt, hazakukdtek... Itthob neztem a papirt, hat szep hegyek mutatjak a fajasokat... Mint kideritettem ezek mar azok. Most is enyhen gorcsolok, de josloknak van betudva es erzem, mintha ereszkedne le a hasam es a fejecskeje illeszkedik be.. Na izgulok mi lesz, meg barmi lehet, de az jo, hogy a meh dolgozik mar :)
2020. nov. 2. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!