Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek alakulhat még jól?

Szerintetek alakulhat még jól?

Figyelt kérdés
Volt olyan akinek, élénk piros vérzés és alvadt vérdarabok távozása után megmaradt a baba (7-8 hetes terhességről van szó)?

2020. nov. 3. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én sok esélyt nem látok, de persze lehet hogy tévedek. Orvos mit mond?
2020. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm kB. 9 hetes terhes volt, amikor vérezni kezdett, azt mondta nagyon erősen, alvadt verdarabokkal. Azt hitte elvetelt, de mikor megvizsgáltak, kiderült, hogy a baba ott van és él, sőt nőtt is az előző Uh-hoz képest. valószínűleg hematoma urult, azért vérzett. Azóta már másfél éves, egészséges, cuki kislány.
2020. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó hanem a barátnőmről, ráadásul külföldön él,a jelenlegi helyzetben nem mehet a kórházba, csak ha házi doki beküldi, a házi orvos pedig nem látja indokoltnak a leírtak ellenére sem.🤬🤬🤬Nagyon sajnálom annyira szeretnék neki segíteni😭😭😭, de nem tudok.
2020. nov. 3. 12:08
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kettes válaszoló jó ilyet olvasni, remélem,hogy barátnőmnél is "csak ennyi a gond", imádkozom érte!
2020. nov. 3. 12:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Ez felháborító. Ez bármi lehet, mi az, hogy nem indokolt megvizsgálni? Szegény.
2020. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Holnapra kért időpontot a házi orvos a kórházba barátnőmnek, nem látja sürgősnek dolgot.Hihetetlen!
2020. nov. 3. 12:24
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Engem tavasszal kórházba fektetett a doki hematóma miatt. Véreztem folyamatosan. Azt mondta ha még jobban véreznék akkor a kórházban tudnak adni vérzéscsillapító injekciót. 2-szer kaptam is ilyen szurit. Másfél hét múlva hazaengedtek mert elkezdett felszívódni a hematóma. Végül nem maradt velünk, mert leállt a szíve. Ősszel véreztem folyamatosan, és darabok jöttek. 2 petezsák volt, és az egyik ürült. Végül ez a terhesség is megszakadt.

Sajnos ilyenkor bármi lehet, de ez borzasztó hogy meg se próbálnak segíteni. Legalább megnéznék, hogy tudnak e még segíteni, vagy már késő.

2020. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mennyi vérről van egyáltalán szó? Esetleg volt valami előzménye(orvosi vizsgálat, közösülés)

Kb 6-7 hetes voltam mikor hasonlót tapasztaltam. Nagyon kevés vér jött, másnap pedig egy alvadt vér darab. Nem kérdeztem meg az orvost, de szerintem a vizsgálattól lehetett, meg az előtt párommal együtt voltunk. Kisfiam azóta egy éves el múlt

2020. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7 hetesen élénk piros vérzésem volt, hatalmas alvadt vérdarabok kíséretében. Biztos voltam benne hogy elvetélek.

Azóta a huszadik hétben járok. :)

2020. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem volt előtte semmi, sem bizsgálat, sem együttlet, sem megerőltetés, semmi.Menszi szerű görcsei vannak.
2020. nov. 3. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!