Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ellenanyag szűrésem pozitív...

Ellenanyag szűrésem pozitív lett...kell aggódnom? Előző terhességemnél semmi ilyen nem volt. Képet töltök fel.

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 18:25
 1/7 A kérdező kommentje:
2020. nov. 9. 18:33
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Első terhességnél sosem jelentkezik ellenanyag-probléma. Nem kell aggódnod, az orvos tájékoztatni fog, hogy mi lesz ennek a következménye. Elég korszerűen megtudják oldani a baba és az anya veszélyeztetése nélkül.
2020. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Orvoshoz majd csak két hét múlva tudok menni, akkora van időpontom...és addig nem szeretnék ezen idegeskedni...
2020. nov. 9. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Telefon megemel, védőnőt felhív.
2020. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan ez volt mindegyik terhességemnél. Ugyan ezek az ellenanyagok, minden ugyan ez volt. Ez csak annyit jelent ha vérre lesz szükséged ezeket az ellenanyagokat kell hogy kiszűrjék neked az adott vérből. Lehet hogy elmúlik mire szülsz, de lehet hogy megmarad. Nekem mind a kettőnél maradt. Amúgy semmi teendő vele. Először én is beparáztam, de tényleg csak ennyi.
2020. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem az ismert, potenciálisan gondot okozó ellenanyag (anti-D), ami rh pozitív kismamánál elő sem fordulhat.

Ártalmatlan, ha esetleg vért kell kapnod, akkor fontos, ennek megfelelően kiválasztott vért kaphatsz csak.


(szülésznő)

2020. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. ☺️
2020. nov. 11. 18:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!