Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enikő, Karina vagy Laura?

Enikő, Karina vagy Laura?

Figyelt kérdés

Melyiket adjuk?

Nem szeretnék olyat amiből 15 van játszóterenként :(


2010. aug. 10. 12:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,én az előtted szóló vagyok.A Ti döntésetek számotokra az igazi,ha ez a megérzés,ezt súgja a szivetek,akkor nem is kérdés,válasszátok a Karinát.Az is nagyon szép név.És mivel úgy is Ti lesztek a csöppség szülei,nektek kívül-belül-névvel csak a tiétek lesz a leggyönyörűbb baba!Sok boldogságot Kedves Kismama!:))
2010. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
14:15-nek: Neked is köszi a jókívánságokat és a választ!
2010. aug. 13. 19:01
 33/36 anonim ***** válasza:
Szép a Karina is, bár az Enikőt becézhettétek volna Encikének is. Gratulálok én is!
2011. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Jól választottatok. Mi a Laura és Karina között vacilláltunk, de hamar a Karina nyert. Most lesz 1 éves :DDD
2011. jún. 24. 07:49
 35/36 anonim ***** válasza:

Az vagyok, aki a Karinát ajánlotta, és akinek a férjének nem tetszett a Karina!


Csak gratulálni tudok a döntésetekhez! Gyönyörű neve van, biztos ő is csodaszép!


Képzeld, nekem pedig kisfiam lett végül! Most lesz fél éves a hétvégén, mert szilveszterkor született :D.

2011. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Karina
2012. júl. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!