Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt nektek barna potty?

Volt nektek barna potty?

Figyelt kérdés
4-5 hetes terhes vagyok elobb elmentem pisilni es a folyasomon eszrevettem hogy egy halvany barna potty van benne. (Most a napokba jott volna meg a havi). Nektek is volt ilyen??
2020. nov. 14. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt.

A húgomnak volt, mert volt egy hematómája, ami ürült folyamatosan. A babának nem lett baja.

2020. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelgesd! Ha megismétlődik vagy több lesz, utalhat progeszteron hiányra is, amit gyógyszerrel kezelni kell mielőbb.
2020. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy nagyon felfazos vagyok hihetetlenul odafigyelek megis sikerult felfaznom.

Ilyenkor regen is volt pelda ra hogy a feher folyasomba kerult egy kis vilagos barnas szin.

Tehat most hogy felfaztam es faj a pisiles jott ez a kis feher vilagos barna folyas aztan utana normal feher jott a wc papiron pedig semmi nem volt.

Mit szedhetnek ra?

2020. nov. 14. 19:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya
2020. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orvos!!
2020. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Monural
2020. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 6 hetesen vettem észre szintén valami pötty-szerűt. Orvoshoz mentem, volt egy nagyon minimális hematóma. Progeszteront írt fel (igazából csak a biztonság kedvéért, nem volt vészes a helyzet), valamint ajánlotta, hogy egyek sok vörösáfonyát (vagy gyógyszertárban kapható kivonatot). Minden rendben volt. Én is felfázós vagyok sajnos, így 21 hetesen is azzal kínlódok, bármennyire vigyázok.. orvosnál is voltam. Arra is a vörösáfonyát ajánlotta a doki. Minden jót, jó egészséget neked!
2020. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6 hetesen folyamatosan volt barna folyásom, pr9feszteront kaptam rá és elmúlt. 14 hetesen ilyen mint neked, folyást kissé színezte valami barna, akkor fel voltam fázva és kaptam gyógyszert. (Augmentint)


Tőzegáfonya és társai max enyhe esetekben segíthet (egyébként fogalmam sincs hogy terhesen szedhető-e) de ha fáj a pisilés akkor amúgy se valószìnű, hogy sokat érne.

2020. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!