Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes a 24 órás rooming-in...

Érdemes a 24 órás rooming-in baba-mama barát kórházat választani? Pl: Szent István.

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 19:53
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia! Én mindenképp javaslom.Mind a 4 gyermekemet ott szültem, és csak jót mondhatok róla.

A csecsemősnővérek segítőkészek,mindent meg lehet tőlük kérdezni. A babát akkor szoptatod, amikor szeretnéd.Ha nem vagy túl jól szülés után, az újszülöttosztályra ugyanúgy beviszik a bébit.

Nem tudom máshol mi a szokás, de itt minden babaholmit otthonról kell hozni. Talán egyedül pár db. pelenkát adnak, ami természetesen nem elég egy napra:)

De összességében az István egy jó kórház szülészet szempontjából. Legalábbis szerintem.

2008. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem célszerű mást választani. Az anya és az újszülött összetartoznak, ahhoz, hogy a szoptatás a lehető legjobban induljon, éjszaka is érdemes szoptatni. Ráadásul, ha kihagyod az éjszakai szoptatást a tejbelövellés körüli időkben, még mellgyulladásod is lehet. Az újszülött nem bír még ki ilyen hosszú időt szopás nélkül, ezért, ha felébred, legtöbb helyen tápszert vagy teát kap. Egyik sem jó megoldás, ha szoptatni szeretnél. A 24 órás rooming-in nem jelenti azt, hogy egyedül rád maradna a baba. A csecsemősnővérnek ugyanúgy feladata, hogy foglalkozzon veletek, mintha bent lenne a baba.
2008. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első válaszolóhoz.Én is az Istvánban szültem-májusban-és mindenről csak pozitívan tudok nyilatkozni.Volt,aki éjjel szült,de annyira fáradt volt,h reggel kérte a babáját.A csecsemősök nem tettek megjegyzéseket inkább segítettek neki,h mielőbb a babájával legyen.Ők fürdetik,de te ott vagy végig mellettük.És nem sír annyit a babád,ha érzi a közelségedet,tehát vmennyit tudsz pihenni.Én az első babámat 16 évvel ezelőtt szültem,és akkor is baba-mama szobába kértem magam.Annyiból volt más,h este 11-kor elvitték,és reggel hozták vissza,és nem választhattad a 24 órás együttlétet(mert akkor még olyan nem volt)Most viszont szóba se jöhetett volna,h akár csak 1 percre is elválasszanak a fiamtól.tehát az én véleményem az,h ÉRDEMES!!!
2008. nov. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Kinél szültetek?
2008. nov. 30. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó vál.vagyok.Az orvosom Dr.Szőczei Bea volt,a szülésznőm Hajdú Barbara.Mindkettőjükkel maximálisan elégedett vagyok!!!
2008. dec. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!