Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fekhet a babám vajon?

Hogy fekhet a babám vajon?

Figyelt kérdés

2 hete voltam uh-on (30. héten), ott farfekvéses volt és a jobb oldalon fent volt a feje. Már azóta szerintem tök másképp fekszik (most már ugye a 32. héten járunk), mert sokszor rugdos ott, ahol korábban a doki a fejét mutatta. Viszont egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy fekhet, mert szinte mindenhol rúg. :D Ha jobb oldalra fekszem, akkor bal oldalon rúg, ha bal oldalra, akkor a jobb oldalon. Néha érzem lent is kaparászni, de máskor meg úgy nyomja ki magát, mintha még mindig fent lenne a feje. Én egyszerűen akárhogy próbálom kitapogatni, sehogy sem jövök rá, hogy fekhet.

Voltatok így, hogy jobb és bal oldalon is mocorgott a gyerkőc?



2020. nov. 15. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja tudni latatlanban neked megmondani. 30 hetesen nekem is farfekvesben volt, rugasokat leginkabb bordam alatt ereztem azelott is,illetve csuklast pedig lent,nem is ertettem hogyan lehet faros. Ahol rugasokat ereztem,ott volt uh alatt a feje. Aztan ra 2 hetre mar fejvegu volt, remelem azota nem fordult vissza. Tovabbra is a bordam alatt erzem a rugit,a csuklast pedig lent,szoval nem ertem,hogy lehetett 30 hetesen faros,de mindegy. 😅
2020. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, h ezt mondom, de egyáltalán nem biztos, hogy jól érzed, hogy hol "rugdos" (pláne ha első baba). Barátnőmnek meggyőződése volt h lent van a baba feje és a bordáiban a lábakat érzi rugdosni, mígnem a 41. héten kiderült h a gyerek végig farfekvéses volt (legalábbis az utolsó hetekben)...
2020. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Második baba, de ettől függetlenül nem érzem jobban a fekvését. :) Azt azért érzem, hogy hol rugdos, mert szabályos huplik lesznek a bőrömön, vagy ha odarakom a tenyerem, érzem, ahogy megrúgja vagy végighúzza a lábát-kezét a bőrömön, stb...

Nagyon sok baba megfordul még az utolsó hetekben is többször amúgy, illetve van olyan, amelyik még a vajúdás közben is.

Nekem csak az furcsa, hogy mindenhol rúg, elég látványosan, így nehéz tudni, h hogy fekhet vajon.

2020. nov. 15. 20:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!