Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ennyit járok wcre?

Normális, hogy ennyit járok wcre?

Figyelt kérdés
kb. 5 hetes terhes vagyok, és folyton nagywczek :D azt olvastam hogy székrekedés a jellemző, de én napi kétszer megyek wcre, pedig nem is eszek többet.
2020. nov. 19. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Beindult az anyagcsere. Jellemző ez is, a hormon változások miatt. Normális, nyugi.
2020. nov. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napi kétszer ? Az miért "annyi" ?? Az teljesen normális.
2020. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mert nem szoktam, csak egyszer. és mindenütt azt olvastam, hogy székrdekedés jellemző ilyenkor.
2020. nov. 19. 09:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is kakás lettem, holott tipikusan 2-3 naponta mentem előtte, ahogy pozitívat teszteltem, naponta mentem, volt hogy 2x. Aztán a 12. hét környékén volt egy átmeneti székrekedős időszak, ugyanakkor diszkomfort érzetem nem volt, így teljesen együtt lehetett élni vele. Azóta megint naponta járok, akár 2x. Nekem vicces, mert mint írtam, nem ez a típus vagyok, de úgy látszik ilyen is van.
2020. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!